Název filmu

Re: Název filmu

Příspěvekod Jack_6428 » 13 úno 2017 18:01

Narazil jsem na tohle, zná někdo? Vůbec si nic takového z Novy nevybavuji. To tam muselo běžet jednou a šmitec. Ale docela bych to chtěl najít celé. Je to nějakej asijskej film. Možná romantickej/erotickej.

https://www.youtube.com/watch?v=9pAviFa3dTs

Možná by věděla Michaela/Krikri?
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Michaela2 » 13 úno 2017 18:30

:lol: to´s mě rozesmál, na asii (krom Opičáka) a nováckou erotiku jsem se nikdy nedívala :-)))
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Jack_6428 » 13 úno 2017 18:45

Přišlo mi, žes sledovala Novu v té době, tak jsem to zkusil ;) Zkusil jsem googlit jména těch postav, ale kdo ví, jak se správně píšou. To bude nějakej no name film. Snad ho ale někdo identifikuje. Vypadá to zábavně :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Michaela2 » 13 úno 2017 19:32

to je pravda, ale já byla seriálová :-)

jinak ten dabing je děsnej :D

mimochodem po tomto filmu na mě vyskočila znělka ze seriálu Pot a dřina, hrají tam 2 herci ze Školy zlomených srdcí (Inge Hornstra- Dana Černá a Tai Nguyen - Jakub Zdeněk) :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod James Plesson » 13 úno 2017 20:56

.
Tím, že se pře-dabuje původní dabing, ztrácíme jako národ kus historie a identity. Můj názor je, že dabing před rokem 94 má nepřekonatelnou kvalitu a kouzlo a po něm, začal ztrácet na obou...
James Plesson

Příspěvekod Jack_6428 » 21 dub 2017 19:51

Díky Jamesi za info. A věděl bys ty, nebo někdo jiný, identifikovat také toto? Opět z Novy, ale ještě o takový rok/dva dříve. Hrstka nadržených bohatých lítá helikoptérou na odříznutý ostrov lásky, kde si vybírá ve sklepě uvězněnou kořist a tu pak v džungli loví dokud nespadne do nastražené pasti :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=LFGW0wrL5kQ
Jack_6428

Příspěvekod Krikri » 22 dub 2017 10:43

Když už se tu řeší ty erotické filmy z prvních let Novy, nemá někdo náhodou přístup k programu Novy tak z roku 1999-2000? Stále nemůžu zjistit, jak se v originále jmenoval ten erotický film Žena?, z kterého je roku ani jestli byl italský nebo francouzský. Jen podle českého názvu a chabého popisu (viz můj deníček na ČSFD) se absolutně neznámý erotický film, který si mimo mě nikdo jiný nepamatuje shání velmi obtížně. A jak známo, psát do Novy nemá cenu, tahle kreténská stanice od odchodu Železného zásadně neodpovídá na dotazy, pokud se netýkají něčeho, co budou v dohledné době stejně vysílat a k čemu už nemají vyrobenou upoutávku.:(
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Výměna za cokoliv z mého archivu!
Ukázky: https://www.youtube.com/user/Madicken2

PROGRAMOVÍ ŘEDITELÉ CZ/SK TV STANIC: JÁ JSEM VAŠE SVĚDOMÍ!
Krikri

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi