Název filmu

Re: Název filmu

Příspěvekod Jack_6428 » 13 úno 2017 19:01

Narazil jsem na tohle, zná někdo? Vůbec si nic takového z Novy nevybavuji. To tam muselo běžet jednou a šmitec. Ale docela bych to chtěl najít celé. Je to nějakej asijskej film. Možná romantickej/erotickej.

https://www.youtube.com/watch?v=9pAviFa3dTs

Možná by věděla Michaela/Krikri?
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Michaela2 » 13 úno 2017 19:30

:lol: to´s mě rozesmál, na asii (krom Opičáka) a nováckou erotiku jsem se nikdy nedívala :-)))
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Jack_6428 » 13 úno 2017 19:45

Přišlo mi, žes sledovala Novu v té době, tak jsem to zkusil ;) Zkusil jsem googlit jména těch postav, ale kdo ví, jak se správně píšou. To bude nějakej no name film. Snad ho ale někdo identifikuje. Vypadá to zábavně :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Michaela2 » 13 úno 2017 20:32

to je pravda, ale já byla seriálová :-)

jinak ten dabing je děsnej :D

mimochodem po tomto filmu na mě vyskočila znělka ze seriálu Pot a dřina, hrají tam 2 herci ze Školy zlomených srdcí (Inge Hornstra- Dana Černá a Tai Nguyen - Jakub Zdeněk) :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod James Plesson » 13 úno 2017 21:56

Jack_6428 píše:Narazil jsem na tohle, zná někdo? Vůbec si nic takového z Novy nevybavuji. To tam muselo běžet jednou a šmitec. Ale docela bych to chtěl najít celé. Je to nějakej asijskej film. Možná romantickej/erotickej.

https://www.youtube.com/watch?v=9pAviFa3dTs

Možná by věděla Michaela/Krikri?

Buďto je to asijský, ale možná i americký erotický film s asijskými herci. Dávali ho v sobotu v noci, jak dříve Nova za dob Železného vysílala pravidelně. To je další hledání, do kterého se mi moc nechce... Před dvěma roky jsem na ten film narazil na jedné VHS ze sbírky po zemřelém, ale už jsem jí vyhodil. Je to strašná kravina, ten film obsahuje tuším 3 možná 4 erotické povídky. Jak už zmínila výše Michaela2, ten dabing je fakt hnus.
Tím, že se pře-dabuje původní dabing, ztrácíme jako národ kus historie a identity. Můj názor je, že dabing před rokem 94 má nepřekonatelnou kvalitu a kouzlo a po něm, začal ztrácet na obou...
James Plesson

Příspěvekod Jack_6428 » 21 dub 2017 20:51

Díky Jamesi za info. A věděl bys ty, nebo někdo jiný, identifikovat také toto? Opět z Novy, ale ještě o takový rok/dva dříve. Hrstka nadržených bohatých lítá helikoptérou na odříznutý ostrov lásky, kde si vybírá ve sklepě uvězněnou kořist a tu pak v džungli loví dokud nespadne do nastražené pasti :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=LFGW0wrL5kQ
Jack_6428

Příspěvekod Krikri » 22 dub 2017 11:43

Když už se tu řeší ty erotické filmy z prvních let Novy, nemá někdo náhodou přístup k programu Novy tak z roku 1999-2000? Stále nemůžu zjistit, jak se v originále jmenoval ten erotický film Žena?, z kterého je roku ani jestli byl italský nebo francouzský. Jen podle českého názvu a chabého popisu (viz můj deníček na ČSFD) se absolutně neznámý erotický film, který si mimo mě nikdo jiný nepamatuje shání velmi obtížně. A jak známo, psát do Novy nemá cenu, tahle kreténská stanice od odchodu Železného zásadně neodpovídá na dotazy, pokud se netýkají něčeho, co budou v dohledné době stejně vysílat a k čemu už nemají vyrobenou upoutávku.:(
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Výměna za cokoliv z mého archivu!
Ukázky: https://www.youtube.com/user/Madicken2

PROGRAMOVÍ ŘEDITELÉ CZ/SK TV STANIC: JÁ JSEM VAŠE SVĚDOMÍ!
Krikri

Příspěvekod James Plesson » 15 kvě 2017 12:47

Jack_6428 píše:Díky Jamesi za info. A věděl bys ty, nebo někdo jiný, identifikovat také toto? Opět z Novy, ale ještě o takový rok/dva dříve. Hrstka nadržených bohatých lítá helikoptérou na odříznutý ostrov lásky, kde si vybírá ve sklepě uvězněnou kořist a tu pak v džungli loví dokud nespadne do nastražené pasti :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=LFGW0wrL5kQ

Problém je, že já nemám na Youtube účet, takže nemůžu potvrdit svůj věk a video se mi nezobrazí. Takže to leda nahraj jinam Jacku. :)
Tím, že se pře-dabuje původní dabing, ztrácíme jako národ kus historie a identity. Můj názor je, že dabing před rokem 94 má nepřekonatelnou kvalitu a kouzlo a po něm, začal ztrácet na obou...
James Plesson

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi