Chodí sem profesionální dabéři?

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodí sem profesionální dabéři?

Příspěvek od Joe Black »

To je milý... :-: Udělala mi radost, holka... :)
Michel
Příspěvky: 719
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Chodí sem profesionální dabéři?

Příspěvek od Michel »

HonzaXXII píše:To je zas esej kvůli úplný prkotině :D Žádnej dabér sem nepřestal chodit kvůli tomu že místo aby napsali jeho celý jméno nebo pan/paní/slečna, napsali jen jeho příjmení.
To je právě podle mě otázka k diskuzi, kterého dabéra tohle při první návštěvě odradí a kterého ne, proto o tom diskutuju :-)
HonzaXXII píše:Rozhovor z očí do očí je něco jinýho, nedávno jsem sám s pár dabéry mluvil, a že bych někomu tykal a oslovoval je jen příjmením bez pane/paní, to si teda nepamatuju. P.S: Diskuzáky, bez ohledu na to jestli jsou slušnější či ne, byly, jsou a budou spíš ty hospody.
To je jasné, ale když něco napíšeš veřejně, na veřejné stránky (kde si to dotyčný dříve či později s nějvětší pravděpdobností přečte), není to v jistém ohledu moc daleko od toho, jako bys to dotyčnému řekl z očí do očí.
Jestli je "diskuzák" hospoda nebo ne, o tom můžou do velké míry rozhodnout moderátoři. Oni platí pronájem domény a serveru a provozují a spravují tyto stránky, a proto mají plné právo rozhodnout, jaké příspěvky tady ještě budou tolerovány, a které budou mazány. Je samozřejmě otázka k diskuzi, co ještě tolerovat a co ne, proto o tom diskutuju :-)
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“