Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Odpovědět
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od fofo16 »

Nepamätáte si niekto, kto v seriáli Sunset Beach daboval túto herečku? :-?
http://www.imdb.com/name/nm0125533/?ref_=nv_sr_4
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od Michaela2 »

no jasně, že si to pamatujeme, však to běželo teprve před 18 lety, hlavni ti, co jsou narozeni kolem roku 1990 a že těch je tu většina :mrgreen:

běželo to jen chvíli, takže si z toho nepamatuji nic, jen Adamovskou (Lesley-Anne Down) a Michálka (Randy Spelling ), zkus se zeptat jeho, třeba Ti poradí ;)

a ty si pamatuješ nějaké dabéry ? koukám, že se tam vyskytla celá řada známých herců :)
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od fofo16 »

No ja som to pozeral na Markíze tuším okolo roku 1999-2000, nepamätám si jeden jediný hlas, vtedy som sa o dabing (a už vôbec nie o český) nezaujímal :) Ale veľmi sa mi páčila táto herečka aj postava a dosť som jej fandil a dnes som si na ňu spomenul, ale absolútne si nedokážem vybaviť jej hlas :( Tak som myslel, že keby náhodou niekto...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od Michaela2 »

u nás to dávali zřejmě v letech 98/99, ale jen chvíli, bylo to v době, kdy došlo na Nově k nějakému to převratu nebo nevím, jak to nazvat ( Železný- Vávra ?), nevím, nikdy jsem se o tuhle kauzu nezajímala, ale vím, že mě to v té době bavilo a pak to z ničeho nic přestali dávat a mám dojem, že v intru ani neříkali dabéry, což na 90. léta nebylo obvyklé, taky bych 1 díl chtěla kvůli dabérům najít :mrgreen: a tu tvoji herečku si vůbec nevybavuji, na SK dávali kolik dílů v češtině ?
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od fofo16 »

Michaela2 píše:na SK dávali kolik dílů v češtině ?
To si už vôbec nepamätám...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14279
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od Mark LS »

Seriál Sunset Beach vysílala i Nova Cinema ve svých začátcích (2008), vím že odvysílali asi ale jen 100 dílů, tenkrát jsem ale ještě bohužel Novu Cinemu neměl. :(

Dabing tohoto seriálu by mě celkově moc zajímal.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14279
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Dabérka zo seriálu Sunset Beach

Příspěvek od Mark LS »

Legendární Sunset Beach bude už od příštího pátku 9.1. vysílat CBS Drama :-:, samozřejmě ale určitě s jejich 4-hlasým dabingem, jak jinak. :(

Škoda, že po tomto seriálu nesáhla jiná televize, ale i tak bude konečně aspoň znovu k vidění. :|
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“