Název filmu

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

Lukiz: no to jo, ale stejně musíš ještě udělat jakousi syntézu z toho, co ti napsal Krikri a tu pak poskytnout googlu, a to jak ses k tomu dostal, je mi záhadou, ale to neva :) škoda, že nemůžeš tak začarovat i u mě :mrgreen: a děkuju za dabérku :)

takezo: jako třeba Hrozící konec světa, že ? no to byla paráda :D ale tak to si musíš dát Shrekonado 2, to je tak 100 krát výživnější a budeš slintat blahem :D u mě to byl první film tohoto druhu a to jen kvůli Zieringovi a Hanžlíkové, ale smála jsem se od začátku až do konce, asi 10 krát ve mně zazněla otázka: a to jako fakt ? :o tvůrce musí hustě frčet na nákých halucinogenech :D
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Krikri »

Jo, to bude ono.
A nevěděl bys ještě jeden film? Ten dávali tak v 1991 na ČST. Byla to detektivka o sériovém vrahovi, který vraždil ženy a u těla každé vždy položil černou hlemýždí ulitu. Když měli policisté vytipovanou už několikátou, možná dokonce poslední potenciální oběť, dva detektivové ji měli hlídat. Jeden z nich byl tím vrahem, pokusil se ji zabít, zatímco druhý čekal venku, uslyšel křik, vběhl dovnitř a zadržel svého kolegu právě při pokusu ji zabít.
Víc si nepamatuju, bylo to přece jen hodně dávno a mně bylo tehdy tak 9, max. 10.

A ještě jednu neznámou detektivku, když už jsem v tom. Ta běžela snad ještě dřív, tak v 1989, jeden starší chlap v dlouhém plášti a brýlích z veřejných telefonních budek vyvolával do různých nemocnic a vyhrožoval něco ve smyslu "vy svině v bílých pláštích, přísahám vám, že se některý z vás nedožije rána" nebo tak něco.
Obojí mohly být jak samostatné filmy, tak i epizody detektivního seriálu, nemám tušení.

Michaela: snad nevadí, že jsem se tu rozpovídal o více neznámých filmech, tohle téma by mohlo sloužit pro identifikaci více filmů.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

Krikri: mně to nevadí, ten můj stejně nikdo neidentifikuje :) ale díváš se na šílené filmy teda, samé vraždy :) zlatá Helena a její chlapci :mrgreen:
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Krikri »

Michaela: to už dávno ne, právě v těch letech 1989-95 jsem občas takové filmy sledoval, ale ne že bych je vyhledával, prostě náhodně jsem na ně netrefil v TV a dokoukal do konce. Od té doby sleduju úplně jiné žánry. :)

Dále marně pátrám po originálním názvu erotického filmu (nejspíš italského nebo francouzského), odvysílaného na Nově cca. v 1999 nebo 2000. V češtině se film jmenoval "Žena?" A teď něco k ději:
Ženatý muž, povoláním novinář se přes práci seznámil s mladou ženou (myslím že byla spisovatelka), začal si s ní, ale jednou když byl u ní, tak v noci náhodou objevil její staré album a zjistil, že jeho milenka kdysi bývala muž jménem William Brady. Rozešel se s ní, ona si pak našla místo v nějaké firmě, kde brzy něco zpronevěřila. Jedna z jejich nadřízených účetních na to přišla a taktéž odhalila její původní identitu. Po práci si ji zavolala a pohrozila jí, že jestli z firmy neodejde, tak na ni všechno prozradí, načež ji ta přeoperovaná "žena" zastřelila a narafičila to jako sebevraždu. Film končí tím, jak ten její bývalý milenec se za ní vypraví, zřejmě se s ní chce usmířit, ale uvidí ji zrovna když ji odvádějí policisté skrze tu vraždu.
Naposledy upravil(a) Krikri dne 18 srp 2014 22:09, celkem upraveno 2 x.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Název filmu

Příspěvek od kubik-dulik »

Když už jsme u toho tak se taky přidám: hledám jeden film - viděl jsem ho na začátku prosince 2001 na Hallmarku - pamatuju si z toho, že malá blondýnka jela navštívit jakousi tetu (možná babičku?) a v kadeřnictví se nechala ostříhat...
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Název filmu

Příspěvek od Lukiz »

Krikri:
1) (černé ulity) To by mohla být epizoda ze seriálu Inspektor Lavardin.

2) (bílé pláště) A není to seriál Profesionálové? Něco podobnýho běželo tak před týdnem, dvěma.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Krikri »

Lukiz píše:Krikri:
1) (černé ulity) To by mohla být epizoda ze seriálu Inspektor Lavardin.

2) (bílé pláště) A není to seriál Profesionálové? Něco podobnýho běželo tak před týdnem, dvěma.
To nevím, seriál Inspektor Lavardin vůbec neznám, když mi dáš odkaz na tu epizodu, tak to zkontroluju. Totéž platí o Profesionálech, nesleduju je, tak netuším, ale je možné, že tenkrát jsem viděl jednu epizodu, právě o těch bílých pláštích, aniž bych věděl, k čemu to patří.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Krikri »

Ten díl Inspektora Lavardina bude určitě ono. Pochybuju, že by existovaly dva různé filmy o zavražděných ženách s černou šnečí ulitou.
Ale s těmi Profesionály to není ten film, který mám na mysli. Zběžně jsem ten tebou odkazovaný díl prolítl a není tam ani náznak mého popisu. V tom "mém" filmu snad ani k žádné vraždě nedošlo, ten chlap vždycky jen z telefonní budky vyhrožoval a když na to místo přijeli policajti, už byl pryč, až jednou ho čapli přímo při tom telefonátu.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Název filmu

Příspěvek od Džejňulka »

pardon, že se sem cpu i já, ale dlouhou dobu mi vrtá hlavou, co jsem to kdysi viděla za film, ráda bych ho viděla znovu...
hlavní postava byla žena, která měla dospívající dceru, dostala nějaký cédéčko nebo co a to se snad zaseklo v počítači nebo někde a ona se kvůli tomu vždycky co chvíli (aniž by to mohla ovládat) proměnila ve své mladší já. Ona toho využívala, aby se sblížila s dcerou.
Pamatuju si, že byla na kolotoči s dcerou a nějakým klukem a zrovna se málem proměnila zpátky na dospělou verzi, takže jí vyrostly prsa a všichni po ní koukaly a dcera na ní byla naštvaná :D
Taky si česala vlasy )už nevím ve které ze svých podob a kartáč se jí zasekl ve vlasech (tuším, že byly zrzavé), tak se musela ostříhat no a všem bylo divné, že se ostříhala jak ona, tak ta její dětská verze.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“