Název filmu

Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Název filmu

Příspěvek od Jack_6428 »

Narazil jsem na tohle, zná někdo? Vůbec si nic takového z Novy nevybavuji. To tam muselo běžet jednou a šmitec. Ale docela bych to chtěl najít celé. Je to nějakej asijskej film. Možná romantickej/erotickej.

https://www.youtube.com/watch?v=9pAviFa3dTs

Možná by věděla Michaela/Krikri?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

:lol: to´s mě rozesmál, na asii (krom Opičáka) a nováckou erotiku jsem se nikdy nedívala :-)))
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Název filmu

Příspěvek od Jack_6428 »

Přišlo mi, žes sledovala Novu v té době, tak jsem to zkusil ;) Zkusil jsem googlit jména těch postav, ale kdo ví, jak se správně píšou. To bude nějakej no name film. Snad ho ale někdo identifikuje. Vypadá to zábavně :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Název filmu

Příspěvek od Michaela2 »

to je pravda, ale já byla seriálová :-)

jinak ten dabing je děsnej :D

mimochodem po tomto filmu na mě vyskočila znělka ze seriálu Pot a dřina, hrají tam 2 herci ze Školy zlomených srdcí (Inge Hornstra- Dana Černá a Tai Nguyen - Jakub Zdeněk) :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Název filmu

Příspěvek od Jack_6428 »

Díky Jamesi za info. A věděl bys ty, nebo někdo jiný, identifikovat také toto? Opět z Novy, ale ještě o takový rok/dva dříve. Hrstka nadržených bohatých lítá helikoptérou na odříznutý ostrov lásky, kde si vybírá ve sklepě uvězněnou kořist a tu pak v džungli loví dokud nespadne do nastražené pasti :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=LFGW0wrL5kQ
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Krikri »

Když už se tu řeší ty erotické filmy z prvních let Novy, nemá někdo náhodou přístup k programu Novy tak z roku 1999-2000? Stále nemůžu zjistit, jak se v originále jmenoval ten erotický film Žena?, z kterého je roku ani jestli byl italský nebo francouzský. Jen podle českého názvu a chabého popisu (viz můj deníček na ČSFD) se absolutně neznámý erotický film, který si mimo mě nikdo jiný nepamatuje shání velmi obtížně. A jak známo, psát do Novy nemá cenu, tahle kreténská stanice od odchodu Železného zásadně neodpovídá na dotazy, pokud se netýkají něčeho, co budou v dohledné době stejně vysílat a k čemu už nemají vyrobenou upoutávku.:(
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
beatman
Příspěvky: 131
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Název filmu

Příspěvek od beatman »

cca před pětadvaceti lety jsme měli s kamarády na kazetě natočenou zvukovou stopu z filmu, u kterého tehdejší nova neuváděla v titulcích název.
Pamatuju si, že tam šlo o jakousi vědeckou výpravu, která měla v roce 1995 potvrdit či vyvrátit skutečnost, že mimozemšťani zlikvidovali v roce 1945 válečnou jednotku.V tom filmu dochází ke střetu, nevim, jestli přímo s mimozemšťany nebo jakousi příšerou. Hodně to evokuje vetřelce nebo Věc, ale o ty podle mě nejde.
vzpomínám si, že profesora z té výpravy daboval Miroslav Moravec, dále tam byli určitě Ota Jirák nebo alexej Pyško.
Dabingforum taky v profilech zmíněných nic nenapovědělo.
Obávám se, že i kdybychom film identifikovali, existenci dabingu bez důkazů nedokážu, stejně jako v případě reprízy filmu bod zlomu, na konci 90. let, kdy jsem se těšil na Novou již minimálně jednou odvysílaný vHSkový sprostý dabing, ten jsme taky měli na Mg kazetě, aby k mému překvapení zazněl nový s Pavlem vondrou a Pavlem soukupem, který nenávratně skončil
ve "vávrově šuplíku."
beatman
Příspěvky: 131
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Název filmu

Příspěvek od beatman »

Ještě jeden poznatek k minulému příspěvku: ten neidentifikovatelný film s těmi vojáky a mimozemšťany, snad i nějakým betonem, kde daboval Moravec, Jirák, Pyško, boušková a další se měl vysílat snad v lednu 1997, sobota nebo neděle večer. Neměl by někdo staré programy TV Nova, kde by šlo dohledat víkendové večrní filmy z ledna 1997?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Název filmu

Příspěvek od Newmy »

http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
beatman
Příspěvky: 131
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Název filmu

Příspěvek od beatman »

to nebude ono, i když je ta anotace dost podobná. Nebyla to komedie, Miroslav Moravec daboval nějakého profesora a ten jirák, Pyško, boušková, možná i chalupa, pokud si po letech vzpomenu, trochu nevycváalný vojáky. Když to Nova uváděla, v titulku nezazněl název filmu, vizuálně možná ano, ale to z tý zvukový stopy na Mc kazetě, která skončila v propadlišti dějin, asi těžko zjistíme. Možná to byl leden, únor 97, je to záhada. Jediný, co si ještě pamatuju, že tam šlo snad o základnu, kde zmizeli v roce 1945 vojáci, po padesáti letech, v roce 1995 tam byl zaznamenán nějaký pohyb, to byli právě ti mimozemšťané. Na sto procent tam daboval moravec, Pyško, Jirák a Boušková. projel jsem jejich profily, žádná taková shoda. Každopádně díky za tip.
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“