Animovaní Super Mario Bros. v ČR?

Odpovědět
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Animovaní Super Mario Bros. v ČR?

Příspěvek od Fousek307 »

Vážení uživatelé Dabingfóra,

Mohli by jste mi prosím potvrdit/vyvrátit vysílání seriálu The Adventures of Super Mario Bros. 3 u nás na ČT1 v letech 1998 až 2005? Na anglické Wikipedii trvdí, že byl u nás na ČT1 v těchto letech vysílán, ale když jsem se na vysílání pořadu ptal samotné ČT, odpověděli mi, že ve svém archivu tento pořad nenašli, ale je možné, že ho vysílali, ale nemají na něj již vysílací práva. Možná byl ale seriál uveden v nějakém dětském pásmu (např. Hřiště 7 nebo Studio Kamarád), proto ho asi na ČT ve svém archivu nenašli, dokonce ani já ne, když jsem pořad hledal na jejich stránkách pod originálním názvem. Takže se znovu ptám "Byl u nás seriál The Adventures of Super Mario Bros. 3 opravdu vysílán na ČT1 v letech 1998 až 2005?".

Předem děkuji za odpověď,
Naposledy upravil(a) Fousek307 dne 29 čer 2016 18:06, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
DavidHodan
Příspěvky: 463
Registrován: 06 led 2010 18:07
Bydliště: Plzeň :-)

Re: The Adventures of Super Mario Bros. 3 v ČR?

Příspěvek od DavidHodan »

Tak o tomhle silně pochybuju :-?
Sháním staré kazety, jakýkoliv videosystém, nejlépe před r. 89, max. však do r. 98, seznam výhodou ;)
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/77907-davidhodan/
YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCzE_FAgb1uDaPw4ebKYxamg
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: The Adventures of Super Mario Bros. 3 v ČR?

Příspěvek od Fousek307 »

A teď na anglické Wikipedii tohoto seriálu píšou, že v ČR vysílala tento seriál Nova. Navíc to ještě bylo připsáno u souvisejících seriálů The Super Mario Super Show a Super Mario World. :shock:
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: The Adventures of Super Mario Bros. 3 v ČR?

Příspěvek od Jack_6428 »

Je to možné. Pokud ano, tipoval bych rok 96-98. Jednou a šmitec. V únoru/březnu to potvrdím/vyvrátím až konečně projedu ty krabice 90kových TV programů.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“