Dabing TRAILERŮ

Odpovědět
elbrambo2812

Dabing TRAILERŮ

Příspěvek od elbrambo2812 »

Zdravím. Chtěl bych znát váš názor na dabing těchto prvních trailerů:
Captain America: Občanská válka a Alenka v Říši divů: Za zrcadlem.
Jde o to, že jeden můj kamarád a další neznámý uživatel psali k těmto dabingům toto:
Radek02 píše:Když slyším dabingy těchto dvou trailerů, tak mi připadá, jako bychom vstupovali do nové éry dabovaných trailerů. Vždy se na každý dabing prvního traileru vcelku "kašlalo" a teď přijdou tyto nádhery! I když studio Virtual nemám moc rád, tyto dva dabingy se jim opravdu povedly. Doufám, že od tohoto roku (2016) to takto bude vždy, u všech trailerů a u všech studií.
Osobně Radka02 moc nechápu - vždyť dabing Marvelovek, jako třeba Captain America 1, Thor 1, Avengers 1, atd... se LS skutečně povedly. Když jsem se Radka02 zeptal, řekl že to bral podle trailerů na Avengers 2 - kdy se dabing prvního traileru absolutně nepovedl a taky šlo o dabing Ant-Mana.
Ale možná na tom trochu pravdy mají - NA TO CHCI ZNÁT VÁŠ NÁZOR. Na to, zda mají pravdu či ne.
Jestli dabingy trailerů mají stále stejnou kvalitu či ne!?
A ještě jedna citace:
Britarn a Klub Mušketýrů píše:Parádní dabing, je vidět, že si na tom dali záležet. :) Žádnej rychlo-dabing pro upoutávku s dabérama, co jsou zrovna ve studiu. :) Jen tak dál! :)
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 04 bře 2017 19:20, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Dabing TRAILERŮ

Příspěvek od filip »

Záleží na filmu. Novinky se dabují většinou s herci ve studiu, nebo s více trailery.
Trailery na pokračování již uváděných filmů, tak tam je snaha sehnat stejné herce.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dabing TRAILERŮ

Příspěvek od starpep »

Jeee on mě někdo citoval z YT :D
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“