Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Ištván87 »

Ano, tak takhle nějak by to nemělo vypadat. :D Na druhou stranu to alespoň sedí věkem. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od ocypuc »

Už jenom čekám, kdy na Chucka Norrise obsadí Martina Dejdara :) Akorát to se nestane, protože aspoň tam ví, že ho má dabovat on.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od bloom »

Také mě mrzí, že v hlavních rolích nejsou J. Ježková a L. Hlavica, ale IMHO je kritika náhradních voleb trochu přehnaná. Martina Šťastná podle mě není typově žádný přestřel. Obsazení Bohdana Tůmy už se mi líbí méně, ale podle mě nejde o vůbec horší volbu než třeba v seriálu Luther.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Michaela2 »

No právě že tenhle stereotyp černoch -Tůma je už trapný :( Herec má neskutečně sexy mužný hlas jako málokterý chlap, tak by vůbec nebylo od věci trošku snahy pro přiblížení se, Tůma na Idrise je prostě nuda, i když žádný přestřel. Jinak souhlasím s bloomem, M.Šťastná se mi papírově líbí, dokonce je mnohem blíže originálu než spjatá Jitka Ježková, líbila by se mi ale i Jolana Smyčková, která se v dabingu také vyskytuje. PP rpzhodně není můj oblíbený rejža, ale tenhle casting bych přiřadila rozhodně k těm lepším počinům. Jen škoda toho Elby, s Bohdanem přichází o polovinu svého kouzla, hlavně aby netlačil na pilu, tak jak to u černochů má ve zvyku :x
David Dizzer
Příspěvky: 4
Registrován: 22 lis 2017 23:05

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od David Dizzer »

Hm, tak to jsem zklamán. Nejdřív králova zahradnice a pak tohle? Kate Winslett velice dobře dabuje ,,Ježková" a ta mi sedí, jsem na ni zvyklý. Jediné, co nesnáším, je neustálá či náhlá změna dabéra či dabérky na někoho, koho daboval celou dobu. Ježková ji dabuje skvěle, nevím no, to se raději nebudu dívat na české dabingy.
Co je k tomu vedlo, nevíte někdo, prosím? Proč ji nedabuje opět Ježková, jako téměř vždy?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Michaela2 »

David Dizzer píše:. Jediné, co nesnáším, je neustálá či náhlá změna dabéra či dabérky na někoho, koho daboval celou dobu.
Změna jistě není náhlá, v posledních letech KW téměř vždy dabuje někdo jiný než JJ.
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Vladajsoucna »

Hele, překvapivě slušnej dabing. Já vím, Jitka Ježková jako Kate Winslet je zažitá a bez výjimky byla vždy výborná, ačkoliv má o něco vyšší hlas než originál. Nová dabérka však svou roli zvládla se ctí a navíc je oproti Ježkové i blíže originálu. Bohdan Tůma jako černoch je možná klišé, nicméně tady je příjemně civilní, bez manýr známých z dabingů Snipesů.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Michaela2 »

Tento dabing i na HBO.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Mark LS »

Ve středu 15.4. v premiéře na Prima Max, doufám v nový dabing se skvělou Jitkou Ježkovou...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“