Největší showman / The Greatest Showman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
brecht
Příspěvky: 938
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od brecht »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDb | FDb

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Hugh Jackman (P.T. Barnum), Klára Sochorová - Michelle Williams (Charity Barnumová), Josef Pejchal - Zac Efron (Phillip Carlyle), Martina Kechnerová - Zendaya Coleman (Anne Wheelerová), Dana Černá - Rebecca Ferguson (Jenny Lindová), Karolína Křišťálová - Cameron Seely (Helen Barnumová), Charlotte Ella Gottová - Austyn Johnson (Caroline Barnumová), Petra Hobzová - Keala Settle (Lettie Lutzová), Daniel Margolius - Sam Humphrey (Tom Paleček), Ivo Hrbáč - Yahya Abdul-Mateen (W.D. Wheeler), Roman Hájek - Eric Anderson (Pan O'Malley), Matěj Havelka - Ellis Rubin (Malý Barnum), Klára Nováková - Skylar Dunn (Malá Charity), Rudolf Kubík - Daniel Everidge (Lord z Leedsu), Jiří Ployhar - Paul Sparks (James Gordon Bennett), Petr Pospíchal - Will Swenson (Philo Barnum), Irena Hrubá - Linda Marie Larson (Paní Strattonová), Ladislav Cigánek - Fredric Lehne (Pan Hallett), Martina Šťastná - Gayle Rankin (Královna Victoria), Jan Szymik - Jamie Jackson (Šéf), Jan Battěk - Luciano Acuna Jr. (Psí chlapec), Viktorie Taberyová a další

Překlad: Olga Pavlová, Petr Putna
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová
Úprava dialogů a režie českého znění: Petr Pospíchal
Natočilo Barrandov Studio a.s. 2017
Naposledy upravil(a) brecht dne 01 kvě 2018 13:19, celkem upraveno 5 x.
Dan2000
Příspěvky: 78
Registrován: 09 čer 2017 11:07

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od Dan2000 »

Až na Zdeňka Mahdala, docela zklamání :( :roll:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od Joe Black »

Já bych ještě počkal, nemusí to být tak špatné, jak to pro někoho může vypadat. Stejně to stojí právě na Jackmanovi a ten je obsazený dobře... Věřím, že to bude povedený...
brecht
Příspěvky: 938
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od brecht »

Mrzí mě jen absence Ivany Korolové na Zendaye..ale jinak si myslím, že to není obsazeno až tak tragicky :) A jsem zvědavý, jak bude znít Pejchal na Efronovi, jistá podobnost hlasů tam je :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od Michaela2 »

Souhlas, mně to přijde celkem dobře obsazené, žádné přešlapy :)
brecht
Příspěvky: 938
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od brecht »

Dabing se mi líbil! :)
Pan Mahdal byl moc dobrý, to se dalo očekávat :-: Z čeho jsem měl velký strach, byla Kechnerová na Zendaye - ovšem ta tam toho moc nenamluvila, tak se to dalo skousnout :)
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od -kNiGHT- »

Škoda že to nedělal disney. Zpívalo by se tam i česky. Jinak dabing standardní.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Největší showman / The Greatest Showman

Příspěvek od Joe Black »

Obsazení se moc povedlo. Hodně moc mi seděl Josef Pejchal na Efrona, možná ze všech možných dabérů, co ho už dabovali mi k němu seděl nejvíc, doporučoval bych ho nechat i pro příští filmy. Zdeněk Mahdal a Dana Černá se taky povedli, podobně jako Martina Kechnerová, která toho ve výsledku tolik nenamluvila. Zajímavou a trefnou volbou pak pro mě byla Petra Hobzová na Lettie, protože měla pěkně hloubš posazený hlas, který se k Lettie skvěle hodil.

Asi jediné obsazení, které bych mohl maličko vytknout mi přišla Klára Sochorová. Za začátku mi to tak nepřišlo ale v druhé polovině už se mi zdála nějak mladá. Možná je to jen tím, že ji mám stále zafixovanou jako Buffy :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“