Mamma Mia! Here We Go Again

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvekod filip » 10 srp 2018 09:30

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

Související: Mamma Mia!

V českém znění: Jitka Ježková - Amanda Seyfried (Sophie), Anna Suchánková - Lily James (mladá Donna), Michal Jagelka - Dominic Cooper (Sky), Vladislav Beneš - Pierce Brosnan (Sam), Vojtěch Hájek - Jeremy Irvine (mladý Sam), Ladislav Cigánek - Stellan Skarsgård (Bill), Pavel Dytrt - Josh Dylan (mladý Bill), Tomáš Juřička - Colin Firth (Harry), Jan Battěk - Hugh Skinner (mladý Harry), Jaroslava Kretschmerová - Christine Baranski (Tanya), Martina Kechnerová - Jessica Keenan Wynn (mladá Tanya), Dana Syslová - Julie Walters (Rosie), Lucie Kušnírová - Alexa Davies (mladá Rosie), Milena Steinmasslová - Cher (Ruby Sheridanová), Antonín Navrátil - Andy Garcia (Fernando), Regina Řandová - Maria Vacratsis (Sofia), Martina Šťastná - Naoko Mori (Yumiko), Klára Petrová, Jiří Ptáčník, Svatopluk Schuller, Jan Szymik, Pavel Vondra, Šárka Vondrová

Překlad: Petr Finkous
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Luděk Polifka
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Natočilo Barrandov Studio a.s. 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvekod lichometnik » 10 srp 2018 10:18

Líbí se mi, že vyšli některé zdejší návrhy. Ovšem tleskám za Jarku Kretschmerovou! :-: Tušil jsem, že paní Stašová nevyjde, takže takhle je to moc fajn. :-:
lichometnik

Příspěvekod fabec122 » 10 srp 2018 10:50

Jagelka :shock: , tak to čumim, stejně tak ale i na Juřičku a Cigánka :roll: :roll:, tady jediná omluva, že se to dělalo teď v létě, a dabéři z prvního dílu byli někde na dovolené, aspoň je mohli prohodit, Cigánek je na FIrthovi skoro nejlepší
fabec122

Příspěvekod therak » 10 srp 2018 15:04

Tak papírově se zdá tento dabing dobře obsazený, obzvláště Jagelka po dlouhé době potěší na scéně. Na druhou stranu to vypadá, že tvůrci brali tento projekt jako primární a filmy Mrakodrap a Siberia, které se zde objevily zároveň, se s ním jen svezly, protože většina dabérů je tam "zrecyklovaná". Proti tomu bych nic neměl, ale oni jsou obsazeni i na hlavní role. Potom to vypadá tak, že se tvůrci ani neobtěžovali obsadit někoho spjatého a prostě sáhli po tom, koho zrovna měli po ruce. Pak to vypadá tak nějak genericky.
therak

Příspěvekod jadv » 10 srp 2018 23:27

Juřička na Colina Firthe???? :shock: Opravdu by mě nenapadlo, že ho někdy uslyším dabovat právě tohoto šarmantního herce. To že se dělají dabingy dohromady a divácky méně zajímavé filmy jsou pak odfláknuté po stránce obsazení je však poměrně známá věc.
jadv

Příspěvekod Joe Black » 11 srp 2018 23:22

Něco z toho vypadá zajímavě. Jsem rád za ty, kdo byli dodrženi a ti, kdo ne, tak teprve uvidíme, nesoudil bych jen papírově... Film ale miluju, za poslední dobu jeden z nejlepších, co jsem viděl. Doufám, že ho dabing neshodí... :-:
Joe Black

Příspěvekod Džejňulka » 15 srp 2018 11:42

No, tak jako Tomáš Juřička na Firtha? Ach, to bolí! Vždyť on má v originále takový roztomilý hlas. To mě hned přešla chuť se na to podívat taky někdy v češtině, i když teda mám radost, že dodrželi Ježkovou, Jagelku a spol. + Anna Suchánková mi připadá taky supr
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Joe Black » 05 zář 2018 18:19

Jedna věc mě ale asi mást bude a to, že ve filmu dabuje Ladislav Cigánek a není to Colin Firth, kde je dokonce na 3. místě v žebříčku. A hlavně s Billem mají právě scény společné, to bude ještě zajímavý... :-/
Joe Black

Zpět na Dabované novinky - DVD