Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 12 říj 2018 15:57, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od KOMZA »

No já se nestačím divit! Dvojnásobná radost hned po ránu? A snad nejvíce mě těší obsazení Dany Černé na Sarah Paulson! :-: Možná je jen škoda, že se na Heleně Bonhan Carter nekoná Miroslava Pleštilová, ale Hana Ševčíková bude určitě super, v Osamělém jezdci se mi moc líbila.
Uživatelský avatar
coollys
Příspěvky: 280
Registrován: 19 čer 2010 12:02

Re: Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od coollys »

Mě se dabing líbil moc. :) Spokojenost. Díky
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od Kubaz »

Chválím skvělé obsazení dabingu! Damské osazenstvo nemá chybu a musím pochválit i super volbu Martina Sobotky na Jamese Cordena. Hodně povedené!
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od bloom »

Kubaz píše:musím pochválit i super volbu Martina Sobotky na Jamese Cordena.
Věřím, že Martin Sobotka je skvělý, na druhou stranu to z hlediska návaznosti až tak super volba není, protože v předchozí trilogii daboval jednu z hlavních postav, Caseyho Afflecka. Takže pokud podle plánů vzniknou další dva díly, snad se CA neobjeví.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od Pan X »

Konečně jsem si film pustil a suma sumárum, skvělý dabing :-: :-:
Všichni podali skvělé výkony, děkuji tvůrcům dabingu za skvělý zážitek :-: (za mě 9/10). :-:
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Debbie a její parťačky / Ocean's 8

Příspěvek od Olda808 »

Tereza Chudobová + Daniella Rabbani (prodavačka) + Whitney White (Cynthia) + Katie Holmes (sama sebe), Nina Horáková + Katherine Hozier-Adams (recepční Monika) + Caitlin Mehner (Pamela) + Gigi Hadid (sama sebe), Milan Slepička + James Hindman (Paul Damanian), Libor Terš + James Biberi (Yuri) + Brian Anthony Wilson (securiťák v galerii), Martina Kechnerová - Awkwafina (Constance) + Midori Francis (April), Klára Sochorová - Nathanya Alexander (Veronica) + Charlotte Kirk (Cara) + Olivia Munn (sama sebe) + Marlo Thomas (Rene), Miroslava Součková - Sas Goldberg (reportérka) + Natasha Harper (vedoucí obsluhy v galerii), Šárka Vondrová - Dana Ivey (Diana) + Nancy Lemenager (volavka) + Jill Marie Lawrence (securiťačka) + Judy Sheindlin (sama sebe na záběrech v zapnuté TV), Irena Hrubá - McNally Sagal (detektiv Morrisová) + Deidre Goodwin (dozorkyně) + Serena Williams (sama sebe) + Mary Louise Wilson (Marlene), Radka Stupková - Anna Wintour (sama sebe) + Francesca Calo (pokojská) + Elizabeth Ashley (Ethel), Zbyšek Horák - Damian Young (David Welch), Bohdan Tůma - Alexander Blaise (prezident společnosti Cartier) + Robert G. McKay (detektiv) + (titulky), Petr Burian - Conor Donovan (sklízeč nádobí) + Daniel May Wong (securiťák), Petr Neskusil - Gideon Glick (Kyle McCallister), Viktor Dvořák - Edward Barsamian (reportér Vogue) + Michael Gandolfini (sklízeč nádobí), Petr Gelnar - Richard Robichaux (Lawrence) + Kevin Brown (securiťák), Svatopluk Schuller - Migs Govea (Guillermo) + Brian J. Carter (pan Randall) + Clark Carmichael (volavka), Karolína Křišťálová - Timothy Woods (Derek) + Talia Cuomo (Keri)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“