Mamma Mia! Here We Go Again

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvekod Michaela2 » 28 říj 2018 00:17

Režisér je Ptáček, Ptáčník je herec.
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Dan2000 » 28 říj 2018 08:41

Omlouvám se za chybu :cry:
Dan2000

Příspěvekod jardad » 28 říj 2018 16:40

Rovněž prosím, aby se zde ke Colinu Firthovi připsal jako druhý dabér Jiří Ptáčník. Tomáš Juřička ho dabuje v jeho první scéně, kde mluví, další tří mluvící záběry dabuje Jiří Ptáčník a poslední dva zas Tomáš Juřička. :shock: Opravdu nechápu, že režisér není schopen uhlídat, aby všechny záběry jednoho herce namluvil jeden dabér, zde samozřejmě raději Jiří Ptáčník než Tomáš Juřička. Je to ukázka čistého amatérismu, se kterým jsem se v takovém rozsahu v dabingu zahraničních velkofilmů v poslední době opravdu nesetkal. /Samozřejmě, že např. u dabingu seriálu Einstein se tyto obměny dabérů u jednotlivých herců vyskytují skutečně požehnaně./
jardad

Příspěvekod filip » 28 říj 2018 21:50

ZHODNOCENÍ:
Rád bych vyzdvihl Annu Suchánkovou. Tyhle pozitivní, energický role ji jdou přímo fantasticky. Kdo měl možnost ji vidět při dabingu, jistě ví, že si své role užívá a dává do nich vše, tady tomu rozhodně nebylo jinak. No, kdo by se do mladé Donny v jejím podání také nezamiloval, že?
Zbytek obsazení asi není fér úplně hodnotit. Dabovalo se o prázdninách a ač byla snaha o zachování všech herců velká, bohužel se to u všech nepodařilo. Ovšem, návrat agenturní Jitky Ježkové a Michala Jagelky jsem opravdu nečekal. Příjemné potěšení!
Papírově mě zarazila věková nevyrovnanost dabujících herců, kdy babičku Sophie dabuje věkově stejná dabérka jako Donnu v minulém filmu. Ale to je taková drobnost, výkony herců a přesná úprava to zachránili.
Co ovšem ani úprava zachránit nedokázala, je střídání Tomáš Juřičky a Jiřího Ptáčníka na Firthovi. Tady netuším, jaký k tomu byl důvod. Nejde mi ovšem do hlavy, že by režisér a ještě zvukař přehlídli takto hrubou chybu. Třeba to někdo vyjasní.
Až na pro dnešní dobu závažnou chybu byl dabing podle mě velice zdařilý.
VERDIKT: 6/10
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Příspěvekod Olda808 » 28 říj 2018 23:35

Máš prohozeného Battěka a Hájka, je to takhle: Jan Battěk - Jeremy Irvine (mladý Sam), Vojtěch Hájek - Hugh Skinner (mladý Harry) a Ptáčník také titulky

Kateřina Petrová - Celia Imrie (rektorka), Svatopluk Schuller - Gerard Monaco (Alexio), Jan Szymik - Omid Djalili (celník) & Togo Igawa (pan Tatyama) & Jonathan Goldsmith (Rafael), Pavel Vondra - Panos Mouzourakis (Lazaro), Šárka Vondrová - Susanne Barklund (Alma) & Anastasia Hille (Dr. Inge Horvath) & Anna Antoniades (Apollonia)
Olda808

Předchozí

Zpět na Dabované novinky - DVD