Já, pomsta / I Am Wrath

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Já, pomsta / I Am Wrath

Příspěvekod bernyz » 05 črc 2016 21:09

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD

V českém znění: Tomáš Juřička - John Travolta (Stanley), Bohdan Tůma - Christopher Meloni (Dennis), Pavlína Kostková Dytrtová - Amanda Schull (Abbie), Roman Hájek - Sam Trammell (Det. Gibson), Luděk Čtvrtlík - Patrick St. Esprit (Gov. Meserve), Radovan Vaculík - Paul Sloan (Lemi K), Helena Brabcová - Rebecca De Mornay (Vivian), Ivo Hrbáč - Asante Jones (Det. Walker), Bohuslav Kalva - Tommy Lafitte (Otec Loomis), Vojtěch Hájek, Ivo Novák, Pavel Dytrt, Petra Hanžlíková, Adam Němec a další.

Překlad: Martin Kratochvíl
Zvuk: Tomáš Mourek
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Helena Dytrtová
Pro Bontonfilm vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2016
bernyz

Re: I Am Wrath

Příspěvekod bernyz » 05 črc 2016 21:09

Paní režisérka "jede bomby" s dalším kvalitním obsazením.
bernyz

Příspěvekod Dosty43 » 05 črc 2016 22:05

Paní režisérka si z toho dělá rodinný byznys. Škoda že neobasadila bývalého manžela Pavla Travníčka.
Dosty43

Příspěvekod Michaela2 » 05 črc 2016 22:07

paní režisérka sice nacpe svůj rodinný klan do každého filmu, ale na svého bývalého partnera, který je dvorním dabérem Travolty, jaksi zapomněla :x :D
off topic: ted mi přišlo na mysl, jak se tu před lety Pavlína Kostková rozčilovala, když ji Jiří Balcárek neobsadil na "její" Cyrus, ale vidno, že maminka jede stejnou dab. metodu :lol:
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Re: Já, pomsta / I Am Wrath

Příspěvekod balcin » 08 črc 2016 00:07

:-:
balcin

Re: Já, pomsta / I Am Wrath

Příspěvekod J.Ferianec » 30 kvě 2017 17:06

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Tomáš Juřička - John Travolta (Stanley), Bohdan Tůma - Christopher Meloni (Dennis), Pavlína Dytrtová - Amanda Schull (Abbie), Roman Hájek - Sam Trammell (detektiv Gibson), Luděk Čtvrtlík - Patrick St. Esprit (guvernér John Merserve), Radovan Vaculík - Paul Sloan (Lemi K), Vojtěch Hájek - Luis Da Silva Jr. (Charley), Helena Brabcová - Rebecca De Mornay (Vivian), Ivo Hrbáč - Asante Jones (detektiv Walker), Marcel Rošetzký - Anthony P. DuBois (umělec tetování), Bohuslav Kalva - Robert Forte Shannon III (Nathan) + Tommy Lafitte (otec Loomis) + Jeffrey Grover (právník), Ivo Novák - James Logan (Lars) + Jeff Bairstow (doktor), Pavel Dytrt - Jordan Whalen (Mike), Petra Tišnovská - Claire Graham (hlasatelka), Adam Němec - Jayden Blake Cochran (Jimmy), Helena Dytrtová (titulky)

Překlad: Martin Kratochvíl
Zvuk: Tomáš Mourek
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Úprava dialogů a režie: Helena Dytrtová

Pro společnost Bontonfilm vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2016
J.Ferianec

Zpět na Dabované novinky - DVD