Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvekod Ištván87 » 05 říj 2016 19:50

Bohužel to s největší pravděpodobností nedodabují, ale hlavní věc je, že ta prodloužená verze vyjde. Víc scén s Harley a Jokerem, nejspíš i něco o pozadí dalších postav... No prostě paráda.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Dosty43 » 11 říj 2016 18:03

Tak potvrzení od Magic Boxu : ano, bude prodložená. CZ titulky, ale vzdy u ni budete mit i kinoverzi. :D
Dosty43

Příspěvekod Ištván87 » 24 říj 2016 17:56

Chtělo by to dopsat související filmy: Muž z oceli, Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Jirka007 » 10 pro 2016 16:23

tak dokoukal jsem a dabing byl skvělý

Pavel Vondra byl samozřejmě skvělý, jsem rád že vyšel stejně tak I Filip Švarc, rovněž mě potěšil i Pavel Tesař, který Jokera zvladl skvěle, Martina Šťastná byla na herečku docelá dobrá volba a mohli by ji obsadit na ni častěji, byl jsem spokojený i s Irenou Hrubou, Terezii Taberyovou a dalšími, jediný kdo mi nepatrně vadil byl Roman Hájek.
Jirka007

Příspěvekod Voky29 » 31 pro 2016 09:47

Včera jsem si tenhle film po delší době znovu pustil, hned po BvS a zdálo se mi, že Batman nemá stejný hlas. Mám pocit, že v BvS ho má více zastřený, sice jen detail, ale pro fanouška Batmana... Doufám, že v každém filmu jej nebude mít moc odlišný.
Voky29

Předchozí

Zpět na Filmy