Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Re: Sebevražedný oddíl / Suicide Squad

Příspěvekod Dosty43 » 06 srp 2016 10:14

Tak dabing super, Vondra si to dával jako vždy :D
Spojení Martina Šťastná - Margot Robbie se povedlo byla užasná.
Pavel Tesař - Jared Leto mluvil málo ale líbil se mi.
Irena Hrubá - Viola Davis :-:

I když jsem zaznamenal opakování hlasu ve vedlejších rolích i tak dabning hodnotim za 1.
Dosty43

Příspěvekod Ištván87 » 06 srp 2016 14:32

jackb píše:A kdyby neměl Killer Croc tak brutálně zkreslený hlas, tak bych vsadil na to, že ho dabuje Hlavica, ale takhle to nemůžu tvrdit na 100%

Souhlas. Pokaždé když promluvil (což sice nebylo často, ale i tak), tak jsem měl dojem, že má Batman další modulátor hlasu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Jack_6428 » 06 srp 2016 15:12

Může mi někdo vysvětlit proč k tomuhle oproti jiným zemím Warner Bros nevydal ani jeden česky dabovaný trailer a zmohl se pouze na jeden ubohý TV spot kratší než párátko? To je ten dabing tak špatnej nebo na to neměli čas anebo jim za to nestojíme? Anebo distributorovi ujel vlak? Pár dní před premiérou, když nepočítám plakáty na každém rohu, to je dost chabé. V porovnání s jinými filmy, který maj dabovanej trailer měsíce dopředu, dvojnásob. A že byl nefinálně dabovaný trailer v kině? Tak to je teda terno. Film jsem viděl předevčírem s titulky a líbil se mi. Asi na to zajdu ještě jednou pro porovnání česky. Ale způsob propagace v podstatě všeho myslitelného je v našem háji dost nevyvážený a zvláštní.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Route95 » 06 srp 2016 16:11

Já si myslím že tento dabing je dokonalý. Docela mě překvapilo, že jsou všechny titulky v obraze, podobně jako "V Hlavě", přeložené do češtiny (i ty se speciálním fontem). Vondra byl skvělý (Juřička by se tady opravdu nehodil, toho mám rád spíše v komediálních rolích), Martina Šťastná se také dobře hodila a na Jokera kromě Tesaře a Matěje Hádka jsem si ani nikoho jiného nedokázal představit. Líbilo se mi, že překladatel hodil do PG13 filmu více než 1 sprosté slovo (což je maximum pro PG13 film).
Route95

Příspěvekod Jack_6428 » 06 srp 2016 16:22

Ty počeštěné speciální titulky, s fontem filmu, když si to nakousl, mě mile překvapily taky. U anglické verze nevídané a čekal bych je spíš právě u toho dabingu a ve 3D.

Na ten dabing skoro jistě půjdu, ze zvědavosti, jen přemýšlím kdy a kam. Asi budu kritičtější, ale i tak věřím, že to dopadlo dobře.

Jinak v prosinci vyjde Blu. Pokud bude delší sestřih doufám, že se to dodabuje.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod pavel.no » 07 srp 2016 01:40

Souhlasím, dabing je výborný. Doufám, že Martina Šťastná bude dabovat častěji, na jí určenou roli ve filmu se perfektně hodila.
pavel.no

Příspěvekod Pan X » 15 zář 2016 14:23

To bylo užasný!!!!!!!!!! Konečně jsem byl na filmu Sebevražedný oddíl :-: :-: :-: (chtěl jsem jít na to, už v měsíci premiéry ale nějak mi to nevyšlo). Film byl naprosto! skvělej (užil jsem si ho nejvíc!). Dabing byl skvělej naprostá jednička :-: . A teď k postavám, naprostá paráda, Joker - Pavel Tesař paráda, další postavy byli parádní, a hlavně (to nejlepší jsem si nechal na konec). Martina Šťastná naprosto skvělá, fakt skvělý! :-:, za mě 10/10.
Marvel: >> Strážci Galaxie Vol. 2 <<
DC: >> Wonder Woman <<
FILMY: >> Kriminál | Titanic (1997) <<
SERIÁLY: >> Desáté království | Simpsonovi <<
Pan X

Příspěvekod Ištván87 » 19 zář 2016 09:34

Tak jsem konečně viděl i originál, tak už to můžu ohodnotit. Filip Švarc je hlasově sice na úplně opačném konci spektra, ale herecky to docela dohnal. Horší to bylo s Markem Libertem, který měl nevýhodu v absenci přízvuku a tak snad až na jeho první větu o hraní domina s babčou celkově zanikl veškerý humor, s touto postavou spojený. Martina Šťastná byla hlasově perfektní, ale přišlo mi, že by jí měli dát minimálně ze začátku víc času k dabování. Chvilkami zněla jako neherečka. Jinak obsazení i překlad celkem v pohodě (pár menších lapsů kompenzuje fakt, že v několika momentech byl překlad nesrovnatelně lepší, než překlad u titulků). Ale co mě zpětně naštvalo hodně, to byla záměrná a soustavná ignorace Harleyina oslovení pro Jokera, Puddin'. V originále se to objeví asi pětkrát, v dabingu mu asi dvakrát řekne zlato, což je sice láskyplné oslovení, ale oproti koblížkovi je to strašně trapný.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Dosty43 » 05 říj 2016 18:33

Tak potvrzena extended verze tak jsem zvědavý jestli bude dodabováno nebo jako v případě BVS jen titulky.
Mělo by se jednat o 13 minut.

https://www.youtube.com/watch?v=pimz7kmkW6o
Dosty43

Příspěvekod hospoda96 » 05 říj 2016 19:32

Vzhledem k tomu, že je to taky DC tak to podle mě bude stejně jako s BvS čili pouze dotitulkováno
hospoda96

PředchozíDalší

Zpět na Filmy