Obr Dobr / The BFG

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Obr Dobr / The BFG

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Pavel Tesař - Mark Rylance (Obr Dobr), Michaela Skalníková - Ruby Barnhill (Sofie), Ota Jirák - Jemaine Clement (Flákožrout), Kryštof Hádek - Rafe Spall (pan Tibbs), Matěj Hádek - Bill Hader (Krvešpunt), Dana Syslová - Penelope Wilton (Královna), Irena Máchová - Rebecca Hall (Mary), Jiří Ployhar - Michael Adamthwaite (Řezník), Tomáš Borůvka - Jonathan Holmes (Děckožvyk), Otto Rošetzký - Daniel Bacon (Kostikřup), Jan Szymik - Ólafur Darri Ólafsson (Chlemtohrd), Pavel Vondra - Paul Moniz de Sa (Chroustomas), Ladislav Cigánek - Andy Thompson (muž v paláci), Bohuslav Kalva - Matt Frewer (Generál)

Překlad: Helena Šváchová, s přihlédnutím ke knižnímu překladu Jana Jařaba
Dialogy: Pavlína Vojtová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix: Martin Jílek - SoundSquare
Režie: Alice Hurychová
Pro Freeman Entertainment vyrobila LS Productions - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 01 kvě 2020 08:49, celkem upraveno 13 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
levai21
Příspěvky: 32
Registrován: 10 dub 2014 21:46

Re: Obr Dobr / The BFG

Příspěvek od levai21 »

Ota Jirák v dabingu.Super.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Obr Dobr / The BFG

Příspěvek od Ištván87 »

Parádní obsazení. Zrovna nedávno jsem si říkal, že když mají nedostatek dabérů, tak proč někdo neobsadí Matěje Hádka. A bum, konečně to někoho napadlo. Bude zajímavé slyšet jeho spolu s Kryštofem.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obr Dobr / The BFG

Příspěvek od DAN K. »

Něco mi uniká, v obou trailerech je u Obra Dorba starší hlas, který zní torchu jako Karel Gult. To přece není Pavel Tesař, ten má hlas téměř chlapecký. Nějak nechápu, proč by měl dabovat vizuálně starou postavu ztvárněnou šedesátníkem. Nebo tam bude nějaký geniální zvukový efekt, který ho ostarší?
elbrambo2812

Re: Obr Dobr / The BFG

Příspěvek od elbrambo2812 »

fabec122
Příspěvky: 1568
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Obr Dobr / The BFG

Příspěvek od fabec122 »

Trošku škoda podle mého názoru, že nakonec nedaboval Obra Karel Gult, který se mi hodně líbil v trailerech, Pavel Tesař tu má položený hlas poměrně hluboko, možná i trochu upravený, takže zní trošku starší než obvykle, ale i tak to neni uplně ono. Moc se mi líbila ale Michaela Skalníková, tak snad jí budou režiséři obsazoval i nadále
Odpovědět

Zpět na „Filmy“