Buchty a klobásy / Sausage Party

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Re: Buchty a klobásy / Sausage Party

Příspěvekod starpep » 06 lis 2016 13:26

Taky se mi dabing moc líbil :D A ten konec .... byl fakt šílenej :D :D
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod Ištván87 » 06 lis 2016 13:41

Vojtěch Hájek ještě - Michael Cera (Barry), Svatopluk Schuller ještě - Scott Underwood (Žvýkačka), Jiří Ployhar ještě - Harland Williams (Baba Ganoush), Regina Řandová - Salma Hayek, Maryke Hendrikse (Teresa del Taco, Popped Cherry Mixer), Pavel Tesař - Paul Rudd, Scott Underwood (Darren, Piškot), Petr Gelnar - James Franco, Bill Hader (Smažka, Tequila), Ladislav Cigánek - Greg Tiernan, Vincent Tong, Seth Rogen, Conrad Vernon (Brambora, Džus, Seržant Pepper, Toaletní papír, Sauerkraut), Bohuslav Kalva - Anders Holm (Troy)

Oprava: Jiří Krejčí - Nick Krull (Douche), Libor Terš - David Krumholtz (Kareem Abdul Lavash)

Mimochodem, Pavel Vondra si tuhle roli fakticky neskutečně užívá. Má tu málo prostoru, ale on se pro sprostá slova zjevně narodil. :D Stejně tak Jiří Krejčí jako hlavní záporák dobře hláškuje, čímž se dostáváme k tomu, co nám sliboval Obelix: Překlad. Ten je naprosto perfektní a ač samozřejmě sem tam nějaký vtip zmizí, nebo je méně vtipný, patří k tomu nejlepšímu, co se nám v posledních letech urodilo - minimálně v rámci peprnějších komedií. Tenhle dabing, pravda, nemá kdovíjak zajímavé obsazení, ale jelikož většina herců zní skoro až nadšeně a překlad je vážně precizní, tak tohle bude jeden z nejlepších letošních dabingů, určených pro nosiče.
P.S: Kdo jste to viděli, je možné, že Pana Grita (Kafe) daboval Petr Lněnička, nebo se mi to jenom zdálo?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod IRONHIDE » 06 lis 2016 20:46

dneska sem to zhledl paradni preklad a dabing
Obrázek
IRONHIDE

Příspěvekod Robin.vesely » 18 lis 2016 23:31

Film je fakt boží, obzvláště s CZ dabingem. Paní Hurychová je fakt třída :D . Ale stejně je nejvíc vtipné, že nejdříve ten CZ dabing vyšel v Americe 8. listopadu 2016 na Blu-ray a DVD a u nás vyjde až 18. ledna 2016 :D :-:
Robin.vesely

Příspěvekod Pan X » 05 led 2017 20:50

Film a hlavně dabing úplně skvělý :D :-: moc se mi to líbí :-: za mě 7(8)/10.
Marvel: >> Strážci Galaxie Vol. 2 <<
DC: >> Wonder Woman (2017) <<
FILMY: >> Kriminál | Titanic (1997) <<
SERIÁLY: >> Desáté království | Simpsonovi <<
Pan X

Příspěvekod KOMZA » 08 led 2017 15:16

Tak tohle bylo něco neskutečného! :D
Byl to pro mě zážitek film sledovat a poslouchat dabing, paní Hurychová odvedla výbornou práci a z celého toho dabingu opravdu srší nadšení, které tomu ještě víc přidává! Také samozřejmě chválím překlad! :-:
Podle nadšených ovací na Hořčici v podání Pavla Vondry jsem nečekala, že je jeho role až takhle malá, ale musím dát všem za pravdu, opravdu válí a já mám asi favorita na cenu FF! :D
Skoro celý film (a obzvlášť na konci) jsem si říkala něco ve smyslu "Na co se to sakra koukám?!" a myslím, že dabéři si asi museli klást podobnou otázku při dabování! :D
V každém případě se činí opravdu všichni, Marek Libert je skvělý, stejně tak i Vojtěch Hájek nebo Jiří Krejčí. Já osobně musím vyzdvihnout Irenu Máchovou, ta se mi opravdu hodně líbila! Ale to bych tu musela vážně vypsat všechny, protože za tohle si zaslouží potlesk všichni, jenže to by to bylo nadlouho ;)
K dokonalosti mi chybí jen přezpívaná úvodní píseň, to by byla taková třešnička na dortu, ale tak nemůžu mít všechno... :)
Jak říkám, asi mám dvě nominace na cenu FF! :)
KOMZA

Předchozí

Zpět na Filmy