Doctor Strange

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Doctor Strange

Příspěvekod elbrambo2812 » 15 říj 2016 11:11

elbrambo2812

Re: Doctor Strange

Příspěvekod Fifa.21 » 15 říj 2016 11:24

Jak je vidno, ani na poslední trailery se nedá spolehnout :) Každopádně jo, já jsem Josefu Pejchalovi otevřen, tipuji, že mu trošku šáhnou na hlas jako Thorovi (což mi připomíná... pročpak je asi v obsazení Jan Maxián :D ). Mali-maličko mě mrzí jenom, že se neobjevila Dagmar Čárová, a naopak těší Daniel Rous.
Fifa.21

Příspěvekod Ištván87 » 15 říj 2016 11:44

Josef Pejchal má, pravda, trošku hlasový handicap, ale ne až takový jako měl zpočátku Jan Maxián, takže to nebude problém. Jinak překlad: Vojtěch Kostiha, režie: Vladimír Žďánský a tentokrát absence dabingových nováčků, takže snad ani nebude tolik nadávek na špatné herecké výkony. Já jsem zvědavý.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Dosty43 » 15 říj 2016 15:14

Obsazení vypadá dobře až na spojení - Anna Brousková - Rachel McAdams pro mně je a bude vždycky nejlepší Jitka Ježková.
Dosty43

Příspěvekod Dosty43 » 15 říj 2016 15:18

Fifa.21 - Už se totiž ví co bude v podtitulkové scéně a kdo tam bude a teď to máme potvrzené ale nebudu SPOILEROVAT :lol:
Dosty43

Příspěvekod elbrambo2812 » 15 říj 2016 17:40

CZ TRAILER A / CZ TRAILER C / CZ ONL SPOT #1 / CZ WEB

Vypadá to pěkně. V tom novém spotu už snad Strange dabuje pan Pejchal a pokud to je on, tak přesně jak píše Fifa.21 - trošku mu sáhnuli na hlas, protože ho tam nejsem schopný poznat.
Ve spotu mi zní Simona Postlerová hodně podobně jako Dagmar Čárová, takže v tom zas tak velký problém není.

Hodně zvědavý jsem na Viléma Udatného, moc mě potěšil Daniel Rous a panu Pejchalovi plně důvěřuji! :twisted:
elbrambo2812

Příspěvekod Ištván87 » 15 říj 2016 20:32

Daren Cross nevím, SPOILER SPOILER SPOILER ale Jan Maxián je v tomhle dabingu opodstatněně.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod oberon » 15 říj 2016 23:39

Hlavní roli jsem plně otevřen a zvědavý, moje prvotní reakce byla lehká nedůvěra, ale ten kráťoučký spot mě docela uklidnil. Spíš u zbytku nějak nevím. S.Postlerová bude asi v pohodě, i když mě dost mrzí, že se nekoná D.Čárová, ta mi už od trailerů zněla skvěle. Hlavně trio Brousková-Bareš-Čtvrtlík mi k těm hercům nějak vůbec nesedí. Nehledě na to, že dva z nich mají v MCU dost dobře aktivní postavy (Brousková - Helen Cho a Čtvrtlík - Prezident), Bareš už teda taky dělal Malekitha, ale to byla role se značně zkresleným hlasem a hlavně už je ta postava delší dobu mrtvá, takže v tomhle stylu mi návrat dabérů nevadí. Petr Gelnar aka Volstagg a Jan Vondráček už mě v obsazení bohužel nijak nepřekvapují. Jo a málem bych zapoměl dodat, že na D.Rouse se těším, v MCU (na rozdíl od SW) ještě naštěstí neměl žádnou postavu :) ...

Jinak v traileru to zní jako D.Čárová asi proto, že tam většina z toho je ona :) . Asi jen ta věta "Taky ani nemusí" je S.Postlerová...
Obrázek
oberon

Příspěvekod Ištván87 » 16 říj 2016 00:04

No, Volstagg měl v MCU kolik, tak patnáct replik dohromady??? Navíc se Petr Gelnar snažil v Thorovi překročit svůj stín a pokusil se i o herectví, takže když bude tady dabovat stejně jako normálně (čili jinak než v Thorovi), tak nikdo nic nepozná. Nebo tam možná bude Volstagg, co my víme. Igora Bareše nejde v Thorovi ani vzdáleně poznat a Jan Vondráček, u toho ještě uvidíme. A Helen Cho je nejspíš mrtvá, mám ten dojem (nehledě na to, že její hlas byl velice snadno zaměnitelný). U prezidenta s hlasem Luďka Čtvrtlíka nějak nevím.... V jakém filmu ho dabuje?

Ištván87

Příspěvekod oberon » 16 říj 2016 00:36

Líbí se mi ten nekonečnej styl "nikdo to nepozná", škoda že tu není nějakej smajlík "thumbs up", na tohle by se hodil. Mně by zase zajímalo, kde se vzala ta fáma, že P.Gelnar nehraje, tady asi vane vítr trochu odjinud. Proti Barešovi jsem nějak nic nenamítal, tak tu zmíňku o něm úplně nechápu. Co se týče Helen Cho, nejsem si úplně jistej, jestli je fakt mrtvá a v dnešní době, jak něco není jednoznačnýho, tak by se mělo dát bacha. A vadí mi spíš, že mi na McAdamsku nesedí. Prezident s L.Čtvrtlíkem byl v IM3 a teď měl několik dílů v Agentech S.H.I.E.L.D., kde se ho snad taky jednou dočkáme, ale to nejspíš nesleduješ, tak tě to nezajímá :) ...
Obrázek
oberon

Další

Zpět na Filmy