Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvekod filip » 18 říj 2016 21:07

Image
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Šrom - Tom Hanks (Chesley 'Sully' Sullenberger), Tomáš Juřička - Aaron Eckhart (Jeff Skiles), Zlata Adamovská - Laura Linney (Lorraine Sullenbergerová), Jakub Saic - Patch Darragh (Patrick), Ludvík Král - Mike O'Malley (Charles Porter), Petr Neskusil - Sam Huntington (Jeff Kolodjay), Pavlína Mourková - Ann Cusack (Donna Dentová), Bohuslav Kalva - Jamey Sheridan (Ben Edwards), Zdeněk Mahdal - Christopher Curry (Rob Kolodjay), Renata Volfová - Jane Gabbert (Sheila Dailová), Jarmila Švehlová - Valerie Mahaffey (Diane Higginsová), Oldřich Hajlich - Max Adler (Jimmy Stefanik), Dana Pešková - Molly Hagan (Doreen), Kateřina Petrová - Anna Gunn (Elizabeth), Eva Miláčková - Delphi Harrington (Lucille), Bohdan Tůma - Vincent Lombardi (Lombardi), Otto Rošetzký - Chris Bauer (Larry), Jaroslav Horák - Michael Bloomberg (sám sebe), Vladimír Kudla - Holt McCallany (Mike Cleary), Zbyšek Horák, Ladislav Županič, Adéla Kubačáková, Miloš Vávra, Petr Burian, Klára Jandová, Milada Vaňkátová

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová
Dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2016
Premiéra na DVD: 18.1.2017
filip

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvekod fabec122 » 18 říj 2016 21:17

Tak nezbude nic jiného, než čekat, až to bude někdy v TV, a tam to snad předabují, když ani u tak známého herce, jako je Hanks, není třeba dodržet některého z jeho spjatých dabérů, tak už je možné opravdu všechno, a Juřička na Eckharta to jen doplňuje :-: :-: :-:, to jsem zvědavý, jaké překvapení nás čeká u Inferna
fabec122

Příspěvekod Eminem007 » 18 říj 2016 21:38

tak tohle je opravdu katastrofální dabing, co se týče herce Aarona Eckharta je pro mě jeden z mích oblíbených herců a taky je zároveň sympaťák, to že ho bude dabovat pan Juřička bude zní jak přihřátej b***rant (předem se omlovám za tento víraz), divím se proč nebyl obsazen pan Hruška a nebo Stránský a ani paní Adamovská ani Šrom taky nic moc :(
Eminem007

Příspěvekod tomas.prochazka » 18 říj 2016 21:55

Prej Šrom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tomas.prochazka

Příspěvekod ocypuc » 18 říj 2016 22:20

To je hrozné obsazení :->
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

Příspěvekod Michaela2 » 19 říj 2016 03:07

no je jasné, že se režisér pochvaly nedočká, jelikož a protože Tom Hanks :mrgreen: a myslím, že ji ani pan Balcárek moc nečeká :) jenže ... v návrhu Fifa jmenoval Marcela Vašinku, po přečtení jsem se v duchu zasmála a řekla si, že tu má zas někdo halucinace ( což si tu v poslední době říkám často), mrkla jsem na trailer a v halucinaci jsem žila já, Hanks už je starý pán ( nebo aspon v tom filmu jak děda vypadá), navíc jsem byla překvapena, jak hrubý má hlas :o ( dle dabérů Dlouhý, Dvořák, Procházka bych tipovala opak)... díky bohu že jeho origo hlas nemám naposlouchaný, páč české dabéry bych nedávala :) takže chápu, že režisér nesáhl po jednom z Hanksových dabérů, zřejmě chtěl někoho, kdo bude více odpovídat jeho současné vizáži, kdyby ne, tak by nemusel chodit příliš daleko a sáhnout po Z.Mahdalovi ( jehož hlas vnímám stále velmi mladistvý), který ho už x krát daboval :) i když nejsem si jistá, že se mi P.Šrom bude líbít, ze zvědavosti si ten film dám :)

mně se moc nelíbí Zlata, holt jsem zvyklá na Lucku Juřičkovou, ale třeba se mi zalíbí :) Juřička mi jako fail nepřipadá :) chválím neoposlouchané volby dabérek (Volfová, Švehlová, Mourková), J.Švehlová je dokonce herečce velmi podobná :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová ..
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor 8-)
Michaela2

Příspěvekod elbrambo2812 » 19 říj 2016 06:19

Ach jo... a já se na to tak těšil. :cry:
Obrázek
elbrambo2812

Příspěvekod balcin » 19 říj 2016 07:55

Michaela2 píše:no je jasné, že se režisér pochvaly nedočká, jelikož a protože Tom Hanks :mrgreen: a myslím, že ji ani pan Balcárek moc nečeká :) jenže ... v návrhu Fifa jmenoval Marcela Vašinku, po přečtení jsem se v duchu zasmála a řekla si, že tu má zas někdo halucinace ( což si tu v poslední době říkám často), mrkla jsem na trailer a v halucinaci jsem žila já, Hanks už je starý pán ( nebo aspon v tom filmu jak děda vypadá), navíc jsem byla překvapena, jak hrubý má hlas :o ( dle dabérů Dlouhý, Dvořák, Procházka bych tipovala opak)... díky bohu že jeho origo hlas nemám naposlouchaný, páč české dabéry bych nedávala :) takže chápu, že režisér nesáhl po jednom z Hanksových dabérů, zřejmě chtěl někoho, kdo bude více odpovídat jeho současné vizáži, kdyby ne, tak by nemusel chodit příliš daleko a sáhnout po Z.Mahdalovi ( jehož hlas vnímám stále velmi mladistvý), který ho už x krát daboval :) i když nejsem si jistá, že se mi P.Šrom bude líbít, ze zvědavosti si ten film dám :)

mně se moc nelíbí Zlata, holt jsem zvyklá na Lucku Juřičkovou, ale třeba se mi zalíbí :) Juřička mi jako fail nepřipadá :) chválím neoposlouchané volby dabérek (Volfová, Švehlová, Mourková), J.Švehlová je dokonce herečce velmi podobná :)

Děkuji, ano přesně tak to je.Balcárek
balcin

Příspěvekod fabec122 » 19 říj 2016 14:34

Chápu argumenty, které tu uvedla Michaela, potažmo je potvrdil sám pan režisér, vcelku bych byl i ochotný přijmout i nahrazení spjatých dabérů, problém však podle mě pořád přetrvává v tom, že se Pavel Šrom nehodí na postavu "Sullyho" jako takového, poněvadž ho mám spjatého spíše s drsnými typy postav, jako vojáků, či postavami s různým arogantním či ironickým podtextem hlasu a s výrazným hlasitým projevem, kdežto "Sully" celý čas mluví klidně, a spíše potichu bez větších emocí
fabec122

Příspěvekod balcin » 19 říj 2016 14:59

Uvidíte, myslím, že Pavel podal svůj životní výkon.
balcin

Další

Zpět na Dabované novinky - DVD