Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Re: Sully: Zázrak na řece Hudson / Sully

Příspěvekod ravenin » 19 pro 2016 23:32

Narozdíl od všech "držkomlatů", kteří měli potřebu až doposud sepisovat tady litanie, hanobící všechny od režiséra až po dabéry, jsem si raději na výsledek počkal, a jsem nadmíru spokojen. Především notně propíraný pan Šrom mi k Tomu Hanksovi a jeho postavě "sedl" na výbornou. To že k tomuhle charakteru, a především ať už makeupem nebo bez něj, zestárlému Hanksovi režisér zvolil někoho jiného, než kohokoli s předchozích "spřízněných" dabérů, byl dobrý tah....
ravenin

Příspěvekod Maximas » 21 pro 2016 17:23

Musím sám přiznat že dabing je velice dobrý.Jsem hrozně rád za volbu Pavla Šroma (i když jsem z toho ze začátku tak nadšený nebyl).Radši jsem si ale počkal na výsledek abych si byl jistý.Mé obavy ovšem byly zbytečné.Pan Šrom tady předvedl opravdu skvělý výkon,na Toma Hankse se v tomto podání dokonale hodil.Musím říct že nejvetší obavy mi ale dělal Tomáš Juřička.Arona Eckharta si teda hlavně pamatuji z Temného rytíře a Libor Hruška na něj sedl dokonale.Absolutně jsem si tady nemohl představit pana Juřičku.Naštěstí tady Eckhart vypadá o dost starší a po chvíli jsem si na pana Juřičku zvykl takže i tady jsem byl spokojen.Snad jen jediná moje výtka směřuje v tomto filmu na to,že Petr Burian byl obsazen hned na několik postav(sice velmi vedlejších ale i tak mi to trochu vadilo) .Opravdu jsem ho v tom filmu slyšel neustále,škoda že musel dabovat tak velké množství postav.Celkově se mi ale dabing líbil. :)
Maximas

Příspěvekod palg » 13 bře 2017 01:06

Ladislav Županič - Brett Rice (Carl Clark)
palg
Správce ukázek

Předchozí

Zpět na Filmy