Matky na tahu / Bad Moms

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Matky na tahu / Bad Moms

Příspěvekod James55 » 09 lis 2016 20:00

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Kateřina Lojdová - Mila Kunis (Amy), Vanda Hybnerová - Kathryn Hahn (Carla), Andrea Elsnerová - Kristen Bell (Kiki), Marcela Rojíčková - Christina Applegate (Gwendolyn), Helena Dytrtová - Jada Pinkett Smith (Stacy), Sabina Rojková - Megan Ferguson (Tessa), Veronika Veselá - Annie Mumolo (Vicky), Radek Škvor - Clark Duke (Dale Kipler), Jiří Krejčí - David Walton (Mike), Libor Terš - Turner Crumbley (Jeff), Petr Gelnar - Jay Hernandez (Jessie Harkness), Ludvík Král - J.J. Watt (trenér), Oldřich Hajlich - Lyle Brocato (Kent), Adéla Kubačáková - Ann Mahoney (tlustá žena), Jarmila Švehlová - Martha Stewart (Martha Stewartová), Hana Talpová - Wanda Sykes (Dr. Karlová), Renata Volfová - Adrienne Banfield-Jones (matka Stacy), Jana Hermachová - Nancy Priddy (matka Gwen)

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2016
James55

Re: Matky na tahu / Bad Moms

Příspěvekod Jirka007 » 04 led 2017 19:13

tak dokoukal jsem a musím říct že jsem byl spokojený s dabingem

Kateřina Lojdová odvedla výbornou práci, stejně tak Vanda Hybnerová a Andrea Elsnerová, které mi na herečky dobře seděli, v pohodě byly i Helena Dytrtová a Marcela Rojíčková, a ostatní role mě moc nezajimaly takže to byl dobrý dabing
Jirka007

Zpět na Filmy