Spojenci / Allied

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Spojenci / Allied

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Pavel Vondra - Brad Pitt (Max Vatan), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Marianne Beauséjourová), Tomáš Juřička - Jared Harris (Frank Heslop), Igor Bareš - Thierry Frémont (Paul), Zdeněk Mahdal - Daniel Betts (George), Radek Hoppe - August Diehl (Hobar), Kateřina Petrová - Lizzy Caplan (Bridget Vatanová), Jana Hermachová - Marion Bailey (Sinclairová), Zdeněk Maryška, Robin Pařík, Petr Vágner, Dana Pešková, Rudolf Kubík, Adéla Kubačáková, Jakub Saic, Pavlína Kostková, Zbyšek Horák

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
Pro Paramount Pictures vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 22 dub 2017 20:00, celkem upraveno 1 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od Rajesh »

To jako vážně? :-? Asi se v Železné srdci Vondra prosadil, tak by to nemělo být zas takové špatné:)
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od filip »

Myslím, že Michal Dlouhý neměl čas, jelikož loni dělal Pitta ve dvou filmech, které se dělaly ve stejném studiu, takže to asi nebude z agenturních důvodů.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od Jirka007 »

tak dodíval jsem se a musím říct, že s dabingem jsem spokojený

jsem rád, že vyšla Tereza Chudobová ta patři k největšímu plusu, i Pavel Vondra byl docela dobrý ale Michal Dlouhý se mi líbí víc, a Tomáš Juřička taky ušel.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od filip »

Jaký dabing na Primě?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od Eminem007 »

Normálně běží tenhle, novej dabing se nekoná. Já bych ani nějak ten dabing neměnil - pan Vondra a paní Chudobová převedli skvělé herecké výkony. Ale pokuď by film měl jednou v budoucnu dostat novej dabing s Michalem Dlouhým, rád si to poslechnu, proč ne.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od filip »

Uf, to jsem rád. Tenhle dabing se mi líbil :-)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Spojenci / Allied

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Pavel Vondra - Brad Pitt (Max Vatan), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Marianne Beauséjourová), Tomáš Juřička - Jared Harris (Frank Heslop), Igor Bareš - Thierry Frémont (Paul Delamare), Zdeněk Mahdal - Daniel Betts (George Kavanagh), Radek Hoppe - August Diehl (Hobar), Zdeněk Maryška - Anton Lesser (Emmanuel Lombard), Robin Pařík - Josh Dylan (kapitán Adam Hunter), Kateřina Petrová - Lizzy Caplan (Bridget Vatanová), Rudolf Kubík - Mark Roper (hostinský Billy) + Angus Kennedy (Jeffrey), Jakub Saic - Matthew Goode (Guy Sangster), Jana Hermachová - Marion Bailey (paní Sinclairová), Petr Vágner, Dana Pešková, Adéla Kubačáková, Pavlína Kostková, Zbyšek Horák (titulky)

Pavel Vondra na Brada Pitta je skvělý :o :o :o :o , pretože sa tu hodil ako uliaty a Tereza Chudobová na Marion Cotillard je taktiež skvelá :o :o :o :o , pretože predviedla fantastický výkon.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“