Deepwater Horizon: Moře v plamenech / Deepwater Horizon

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Re: Deepwater Horizon: Moře v plamenech / Deepwater Horizon

Příspěvekod -kNiGHT- » 26 úno 2017 17:33

Viděl jsem zatím prvních 20 minut a zvuk je v naprostém pořádku. A až na nezvyklá jména na několika představitelých mi přijde dabing zvukové normální. To by se v budoucnu mohlo na Primě předabovat.

Legrační jak si někdo film stáhne z netu, postěžuje si nad kvalitou ukradeného zboží a ještě to zveřejní. Divná doba :-)
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Příspěvekod therak » 26 úno 2017 23:12

-kNiGHT- píše:Viděl jsem zatím prvních 20 minut a zvuk je v naprostém pořádku. A až na nezvyklá jména na několika představitelých mi přijde dabing zvukové normální. To by se v budoucnu mohlo na Primě předabovat.

Legrační jak si někdo film stáhne z netu, postěžuje si nad kvalitou ukradeného zboží a ještě to zveřejní. Divná doba :-)

A pouštěl jsi si to jen stereo na TV nebo na domácím kině v 5.1? Jako na TV samozřejmě nepoznáš rozdíl, tam klidně můžou vysílat mono a nebyl by v tom ani rozdíl.

Teď jsem ale zkoušel remux verzi a tam je stejný problém. Jelikož nemám důvod domnívat se, že by někdo schválně strkal do 25GB souboru stereo zvuk pouze "přepočítaný" do 5.1 a úmyslně klamal lidi, musí být chyba v samotném zdroji na bluray. A když už zmiňuji převod sterea do 5.1, tak to i domácí kino mně zrovna teď přepočítává G I Joe na Primě v lepší kvalitě.

A co se týče stahování, pokud je film nahrán v kvalitě jakou udává mediainfo, tak nemám důvod si stěžovat "nad kvalitou ukradeného zboží". Tady jde ale nejpravděpodobněji o případ chyby u samotného zdroje, tedy bluraye. Pochybuji tedy, že kdybych si koupil bluray, bude zvuk OK. A to, že jsem hned na počátku uvedl, že jsem slyšel stahovaný soubor, jsem udělal právě proto, abych předešel situaci, že se mě někdo posléze zeptá, jestli jsem to stahoval (a poslal mě k šípku, že to sem nepatří) nebo koupil. Ale dovolil jsem si nadnést dotaz ohledně zvuku, protože je to tak vizitka dabingu. Na druhou stranu jsem si ale přesvědčen, že vlastnictví domácího kina je stále menšinová záležitost, takže tu nebude mnoho těch, kteří by mohli podělit o zkušenosti.

A ještě k tomu stahování, ty si všechny filmy kupuješ, když se na ně chceš jednou podívat? Já teda rozhodně ne, i kdybych měl na to peníze. Takže pokud tvrdíš, že je zvuk v pořádku, viděl jsi ten film na bluray (abych si ho když tak koupil) nebo ze staženého souboru na TV nebo přes kino?
therak

Příspěvekod videofil » 08 srp 2017 10:21

Dabing k tomuto filmu zrovna povedený nebyl, to je fakt. Ale Tomáš Juřička mě k Russellovi docela mile překvapil a na rozdíl od většiny mi k němu pasuje více než Štěpnička. Ten mi k němu nepasuje vůbec. To i pan Vašinka se k Russellovi hodí víc než Štěpnička. Určitě nejsem proti, aby ho Tomáš Juřička ještě někdy daboval.

therak: A za to stahování jsi něco platil? Pokud ne, tak se nedivím, že nikdo nechce investovat peníze do kvalitního dabingu. Ten se totiž taky musí zaplatit. A pokud chci film vidět, nemusím si ho stahovat, rád si počkám na jeho uvedení v televizi.
videofil

Předchozí

Zpět na Filmy