Pasažéři / Passengers

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pasažéři / Passengers

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petr Štěpán - Chris Pratt (Jim Preston), Lucie Štěpánková - Jennifer Lawrence (Aurora Laneová), Pavel Rímský - Laurence Fishburne (Gus Mancuso), Jiří Hána - Michael Sheen (Arthur), David Voráček - Chris Edgerly (hlas infomatu), Kateřina Šildová - Kara Flowers (informační hologram), Adéla Kubačáková - Julee Cerda (instruktorský hologram), Petra Hobzová - Emma Clarke (hlas Avalonu), Jaroslav Vlach - Fred Melamed, Zeus Mendoza (hlas observatoře, hlas Hectora) a Lukáš Jurek - Jon Spaihts (hlas ošetřovny, titulky).

Překlad: Petr Finkous
Produkce: Markéta Stegbauerová
Zvuk: Martin Václavík
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2016.
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 26 srp 2018 13:56, celkem upraveno 3 x.
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Pasažéři / Passengers

Příspěvek od tomas.prochazka »

zvláštní :?
Olda808
Příspěvky: 1038
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Pasažéři / Passengers

Příspěvek od Olda808 »

Papírově zajímavé obsazení, které v praxi krásně funguje. Štěpán se Štěpánkovou mi na herce výborně sedí a líbí se mi. Ostatní hlasy taktéž skvělé. Obzvláště se mi líbili Vlach jako observatoř a Hobzová jako Avalon.

David Voráček - Chris Edgerly (hlas infomatu), Kateřina Šildová - Kara Flowers (informační hologram), Adéla Kubačáková - Julee Cerda (instruktorský hologram), Petra Hobzová - Emma Clarke (hlas Avalonu), Jaroslav Vlach - Fred Melamed (hlas observatoře) & Zeus Mendoza (hlas Hectora), Lukáš Jurek - Jon Spaihts (hlas ošetřovny) & (titulky)
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Pasažéři / Passengers

Příspěvek od DadiQ »

Omlouvám se, ale výběr dabérů není nejšťastnější. Nicméně by mě opravdu zajímalo, pro koho to bylo dabováno. HBO? Jsem až v šoku z hereckých výkonů a kvality, které od SDI neočekávám. Myslel jsem si, že je to LS nebo Virtual.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“