Skrytá čísla / Hidden Figures

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Skrytá čísla / Hidden Figures

Příspěvekod James55 » 10 bře 2017 20:00

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petra Hobzová - Taraji P. Henson (Katherine G. Johnsonová), Radka Stupková - Octavia Spencer (Dorothy Vaughanová), Terezie Taberyová - Janelle Monáe (Mary Jacksonová), Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Al Harrison), Petra Jindrová - Kirsten Dunst (Vivian Mitchellová), Vojtěch Hájek - Jim Parsons (Paul Stafford), Pavel Šrom - Mahershala Ali (Colonel Jim Johnson), Filip Jančík - Aldis Hodge (Levi Jackson), Daniel Krejčík - Glen Powell (John Glenn), Ladislav Cigánek, Roman Hájek, Ivo Hrbáč, Bohuslav Kalva, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Matěj Macháček, Klára Nováková, Otto Rošetzký, Dominik Říha, Svatopluk Schuller, Zuzana Schulzová, Miroslava Součková, Martina Šťastná, Antonie Talacková, Libor Terš

Překlad: Petr Miklica
Zvuk: Petr Posolda
Mix: Deluxe Media
Produkce: Pavla Draxlerová
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio a.s. 2016
James55

Re: Skrytá čísla / Hidden Figures

Příspěvekod Michaela2 » 11 bře 2017 13:54

No to zase koukám :roll: Jindrová, Šrom ? Říkala jsem si, kterou z dam bude dabovat Irena Hrubá, ale varianta typu ani jednu mě nenapadla, opět mě pan Pospíchal dokázal překvapit :lol: Zamlouvá se mi Filip Jančík ...
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Filmy