Den patriotů / Patriots Day

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Den patriotů / Patriots Day

Příspěvekod filip » 26 čer 2017 20:29

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zdeněk Podhůrský - Mark Wahlberg (Tommy Saunders), Pavel Rímský - John Goodman (Ed Davis), Terezie Taberyová - Rachel Brosnahan (Jessica Kensky), Antonie Talacková - Michelle Monaghan (Carol Saundersová), Jiří Plachý - J.K. Simmons (Jeffrey), Pavel Vondra - Kevin Bacon (DesLauries), Petr Neskusil - Themo Melikidze (Tamerlan), Daniel Krejčík - Jimmy O. Yang (Dun Meng), Svatopluk Schuller - Rhet Kidd (Harrold), Vojtěch Hájek - Christopher O'Shea (Patrick Downes), Michal Holán - Jake Picking (Sean Collier), Radka Malá - Martine Assaf (Connie Pugliesová), Zuzana Slavíková - Khandi Alexander (Veronica), Veronika Veselá - Pamela Amicy (Tiesha), Oldřich Hajlich - Alex Wolff (Dzhokhar), Zbyšek Horák - John Fiore (Michael Thomas), Ladislav Cigánek - Dustin Tucker (Steve Woolfenden), Pavel Šrom - James Colby (Billy Evans), Libor Terš - Adam Trese (John Bradshaw), Petr Gelnar - Michael Beach (Davel Patrick), Robert Hájek, Robin Pařík, Bohuslav Kalva, Milada Vaňkátová, Michaela Tomešová, Natálie Mudrová, Jakub Saic, Ludvík Král, Martin Kubačák, Radovan Vaculík, Miroslava Součková, Jan Szymik, Ivo Hrbáč, Tereza Říhová, Jiří Ployhar, Otto Rošetzký, Jiří Köhler

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Veronika Veselá
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2017
Premiéra na DVD: 19.7.2017
filip

Re: Den patriotů / Patriots Day

Příspěvekod KOMZA » 26 čer 2017 21:15

Z toho, co máme zatím možnost vidět, se mi nepozdává jen ten Zdeněk Podhůrský...
Jinak jsem ale ráda, že na Rachel Brosnahan byla obsazena Terezie Taberyová, protože v Domku z karet se mi hodně líbila, dále mě pak samozřejmě těší i to, že Pavel Rímský, Jiří Plachý a pak hlavně Pavel Vondra jsou na svých místech. Tak jsem zvědavá na zbytek! ;)
KOMZA

Příspěvekod Rajesh » 26 čer 2017 22:06

Těší mě, že paní Veselá obsazuje Zdeňka Podhůrského k Wahlbergovi! :-: Už ve filmu The Gambler zněl naprosto fantasticky! Jen tak dál...! :-:
Rajesh

Příspěvekod Michaela2 » 26 čer 2017 22:17

Souhlas s Rajeshem 8-)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Mirec0910 » 17 črc 2017 19:39

Výborný dabing :) Keď už na Wahlberga nevyšiel Libor Hruška, tak Podhůrský bol adekvátna náhrada :)
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Oldřich Kaiser, Jan Kanyza, Jiří Lábus, Zdeněk Mahdal
Mirec0910

Zpět na Filmy