Den patriotů / Patriots Day

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9282
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Den patriotů / Patriots Day

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zdeněk Podhůrský - Mark Wahlberg (Tommy Saunders), Pavel Rímský - John Goodman (Ed Davis), Terezie Taberyová - Rachel Brosnahan (Jessica Kensky), Antonie Talacková - Michelle Monaghan (Carol Saundersová), Jiří Plachý - J.K. Simmons (Jeffrey), Pavel Vondra - Kevin Bacon (DesLauries), Petr Neskusil - Themo Melikidze (Tamerlan), Daniel Krejčík - Jimmy O. Yang (Dun Meng), Svatopluk Schuller - Rhet Kidd (Harrold), Vojtěch Hájek - Christopher O'Shea (Patrick Downes), Michal Holán - Jake Picking (Sean Collier), Radka Malá - Martine Assaf (Connie Pugliesová), Zuzana Slavíková - Khandi Alexander (Veronica), Veronika Veselá - Pamela Amicy (Tiesha), Oldřich Hajlich - Alex Wolff (Dzhokhar), Zbyšek Horák - John Fiore (Michael Thomas), Ladislav Cigánek - Dustin Tucker (Steve Woolfenden), Pavel Šrom - James Colby (Billy Evans), Libor Terš - Adam Trese (John Bradshaw), Petr Gelnar - Michael Beach (Davel Patrick), Robert Hájek, Robin Pařík, Bohuslav Kalva, Milada Vaňkátová, Michaela Tomešová, Natálie Mudrová, Jakub Saic, Ludvík Král, Martin Kubačák, Radovan Vaculík, Miroslava Součková, Jan Szymik, Ivo Hrbáč, Tereza Říhová, Jiří Ployhar, Otto Rošetzký, Jiří Köhler

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Veronika Veselá
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2017
Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 19:12, celkem upraveno 5 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Den patriotů / Patriots Day

Příspěvek od KOMZA »

Z toho, co máme zatím možnost vidět, se mi nepozdává jen ten Zdeněk Podhůrský...
Jinak jsem ale ráda, že na Rachel Brosnahan byla obsazena Terezie Taberyová, protože v Domku z karet se mi hodně líbila, dále mě pak samozřejmě těší i to, že Pavel Rímský, Jiří Plachý a pak hlavně Pavel Vondra jsou na svých místech. Tak jsem zvědavá na zbytek! ;)
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Den patriotů / Patriots Day

Příspěvek od Rajesh »

Těší mě, že paní Veselá obsazuje Zdeňka Podhůrského k Wahlbergovi! :-: Už ve filmu The Gambler zněl naprosto fantasticky! Jen tak dál...! :-:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Den patriotů / Patriots Day

Příspěvek od Michaela2 »

Souhlas s Rajeshem 8-)
Mirec0910
Příspěvky: 66
Registrován: 22 říj 2016 12:14

Re: Den patriotů / Patriots Day

Příspěvek od Mirec0910 »

Výborný dabing :) Keď už na Wahlberga nevyšiel Libor Hruška, tak Podhůrský bol adekvátna náhrada :)
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
Odpovědět

Zpět na „Filmy“