Stůl číslo 19 / Table 19

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Stůl číslo 19 / Table 19

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Anna Brousková - Anna Kendrick (Eloise McGarryová), Zlata Adamovská - Lisa Kudrow (Bina Keppová), Tomáš Juřička - Craig Robinson (Jerry Kepp), Petra Hobzová - Margo Martindale (Freda Eckberg) + Megan Lawless (Megan-Ann), Otto Rošetzký - Carlos Aviles (Jalapeňo), Miriam Kantorková - June Squibb (Jo Flanagan), Martina Šťastná - Rya Meyers (Francie Millnerová Grotská) + Amanda Crew (Nikki), Ivo Hrbáč - Chris Whitley (Douglas Grotsky), Jiří Krejčí - Thomas Cocquerel (Huck), Vojtěch Hájek - Stephen Merchant (Walter Thimble), Radana Herrmannová - Becky Ann Baker (Carol Millnerová), Ivan Jiřík - Andrew Daly (Luke Pfaffler), Petr Neskusil - Tony Revolori (Renzo Eckberg), Zbyšek Horák - Richard Haylor (Roger Millner), Pavel Vondrák - Wyatt Russell (Teddy Millner), Petr Burian, Martin Kubačák, Svatopluk Schuller

Překlad: Dita Šafaříková
Produkce: Lucie Hejtmanová
Zvuk: Petr Posolda
Výsledný mix: Deluxe Media
Režie: Petr Pospíchal
Pro 20th Century Fox vyrobilo Barrandov Studio - 2017
Naposledy upravil(a) filip dne 06 zář 2018 16:17, celkem upraveno 3 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Olda808
Příspěvky: 1038
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Table 19

Příspěvek od Olda808 »

V titulcích zazní název Stůl číslo 19
Anna Remková - Anna Kendrick (Eloise McGarryová), Vojtěch Hájek - Stephen Merchant (Walter Thimble), Petra Hobzová - Margo Martindale (hlas Fredy Eckbergové) & Megan Lawless (Megan-Ann), Zbyšek Horák - Richard Haylor (Roger Millner), Ivo Hrbáč - Chris Whitley (Douglas Grotsky) & Brad Oberhofer (zpěvák), Pavel Vondrák - Wyatt Russell (Teddy Millner) & Nick Arapoglou (recepční), Ivan Jiřík - Andrew Daly (Luke Pfaffler), Radana Herrmannová - Becky Ann Baker (Carol Millnerová), Otto Rošetzký - Carlos Aviles (Jalapeňo), Martina Šťastná? - Rya Meyers (Francie Millnerová Grotská) & Amanda Crew (Nikki), Petr Burian - Jay Klaitz (fotograf)

Některé hlasy byly vybrány dobře a k hercům seděly, např. Tomáš Juřička, Petr Neskusil, Miriam Kantorková (tu bylo fajn zase po delší době slyšet v dabingu a potvrdila zde, že dabování stále skvěle zvládá), Zlata Adamovská (překvapilo mě, že mi její hlas k Lise Kudrow seděl a dokonce bych řekl, že po Stanislavě Jachnické je to druhá nejlepší volba) a naopak některé hlasy bych vyměnil, třeba Annu Brouskovou, Vojtu Hájka, Pavla Vondráka nebo Petru Hobzovou, která mi na telefonický hlas postarší matky opravdu neseděla. U Martiny Šťastné si nejsem zcela jistý, pokud by někdo film viděl, ať potvrdí nebo vyvrátí.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Table 19

Příspěvek od filip »

Já doufám, že to Prima předabuje. S Ivankou Korolovou, Bohdanem Tůmou, Stáňou Jachnickou a Inkou Šecovou.

Díky za doplnění.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Stůl číslo 19 / Table 19

Příspěvek od Stanley Roe »

Byť paní Zlata opět rozšířila další z portfólií dabérek pro herečky řekněme po padesátce, tak tady mi taky sedla. Ale je to díky této roli, takže ji klasifikovat jako jednu z jejich top dabérek je mimo. Nevěřím, že by sedla na její "trhlejší" role.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Stůl číslo 19 / Table 19

Příspěvek od Mark LS »

V neděli 12.7. v premiéře na Prima Max pod názvem Prostřeno pro lásku, ale přesto s tímto dabingem.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“