Stůl číslo 19 / Table 19

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Stůl číslo 19 / Table 19

Příspěvekod filip » 06 črc 2017 05:57

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Anna Brousková - Anna Kendrick (Eloise McGarryová), Zlata Adamovská - Lisa Kudrow (Bina Keppová), Tomáš Juřička - Craig Robinson (Jerry Kepp), Petra Hobzová - Margo Martindale (Freda Eckberg) + Megan Lawless (Megan-Ann), Otto Rošetzký - Carlos Aviles (Jalapeňo), Miriam Kantorková - June Squibb (Jo Flanagan), Martina Šťastná - Rya Meyers (Francie Millnerová Grotská) + Amanda Crew (Nikki), Ivo Hrbáč - Chris Whitley (Douglas Grotsky), Jiří Krejčí - Thomas Cocquerel (Huck), Vojtěch Hájek - Stephen Merchant (Walter Thimble), Radana Herrmannová - Becky Ann Baker (Carol Millnerová), Ivan Jiřík - Andrew Daly (Luke Pfaffler), Petr Neskusil - Tony Revolori (Renzo Eckberg), Zbyšek Horák - Richard Haylor (Roger Millner), Pavel Vondrák - Wyatt Russell (Teddy Millner), Petr Burian, Martin Kubačák, Svatopluk Schuller

Překlad: Dita Šafaříková
Produkce: Lucie Hejtmanová
Zvuk: Petr Posolda
Mix: Deluxe Media
Režie: Petr Pospíchal
Natočilo Barrandov Studio a.s. 2017
filip

Re: Table 19

Příspěvekod Olda808 » 06 črc 2017 14:22

V titulcích zazní název Stůl číslo 19
Anna Remková - Anna Kendrick (Eloise McGarryová), Vojtěch Hájek - Stephen Merchant (Walter Thimble), Petra Hobzová - Margo Martindale (hlas Fredy Eckbergové) & Megan Lawless (Megan-Ann), Zbyšek Horák - Richard Haylor (Roger Millner), Ivo Hrbáč - Chris Whitley (Douglas Grotsky) & Brad Oberhofer (zpěvák), Pavel Vondrák - Wyatt Russell (Teddy Millner) & Nick Arapoglou (recepční), Ivan Jiřík - Andrew Daly (Luke Pfaffler), Radana Herrmannová - Becky Ann Baker (Carol Millnerová), Otto Rošetzký - Carlos Aviles (Jalapeňo), Martina Šťastná? - Rya Meyers (Francie Millnerová Grotská) & Amanda Crew (Nikki), Petr Burian - Jay Klaitz (fotograf)

Některé hlasy byly vybrány dobře a k hercům seděly, např. Tomáš Juřička, Petr Neskusil, Miriam Kantorková (tu bylo fajn zase po delší době slyšet v dabingu a potvrdila zde, že dabování stále skvěle zvládá), Zlata Adamovská (překvapilo mě, že mi její hlas k Lise Kudrow seděl a dokonce bych řekl, že po Stanislavě Jachnické je to druhá nejlepší volba) a naopak některé hlasy bych vyměnil, třeba Annu Brouskovou, Vojtu Hájka, Pavla Vondráka nebo Petru Hobzovou, která mi na telefonický hlas postarší matky opravdu neseděla. U Martiny Šťastné si nejsem zcela jistý, pokud by někdo film viděl, ať potvrdí nebo vyvrátí.
Olda808

Re: Table 19

Příspěvekod filip » 06 črc 2017 14:36

Já doufám, že to Prima předabuje. S Ivankou Korolovou, Bohdanem Tůmou, Stáňou Jachnickou a Inkou Šecovou.

Díky za doplnění.
filip

Re: Stůl číslo 19 / Table 19

Příspěvekod Stanley Roe » 06 črc 2017 18:09

Byť paní Zlata opět rozšířila další z portfólií dabérek pro herečky řekněme po padesátce, tak tady mi taky sedla. Ale je to díky této roli, takže ji klasifikovat jako jednu z jejich top dabérek je mimo. Nevěřím, že by sedla na její "trhlejší" role.
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Zpět na Dabované novinky - DVD