Zabiják & bodyguard / The Hitman's Bodyguard

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Zabiják & bodyguard / The Hitman's Bodyguard

Příspěvekod James55 » 06 lis 2017 20:08

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Marek Holý - Ryan Reynolds (Michael Bryce), Alexej Pyško - Gary Oldman (Vladislav Dukhovič), Tomáš Juřička - Samuel L. Jackson (Darius Kincaid), Helena Dvořáková - Elodie Yung (Amelia Rousselová), Zdeněk Podhůrský - Richard E. Grant (Seifert), Jiří Schwarz - Joaquim de Almeida (Jean Foucher), Regina Řandová - Salma Hayek (Sonia Kincaidová), Petra Jindrová - Tine Joustra (Renata Casoria), Zuzana Slavíková - Georgie Glen (Soudkyně), Ivo Novák - Bradley John (Reportér), Marek Libert - Barry Atsma (Moreno), Petr Neskusil - Rod Hallett (Asimov), Jan Szymik - Michael Gor (Livitin), Petr Gelnar - Jurij Kolokolnikov (Ivan), Adéla Kubačáková - Kirsty Mitchell (Harrová), Martin Kubačák - Mounir Margoum (Velitel), Ludvík Král - Sam Hazeldine (Garrett), Jakub Saic, Ivo Hrbáč

Překlad: Milan Stejskal
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2017
James55

Re: Zabiják & bodyguard / The Hitman's Bodyguard

Příspěvekod origamirek » 06 lis 2017 22:23

To se režiséři nějak hromadně domluvili, že na Reynoldse nebudou obsazovat Jančíka nebo co? Nepamatuju kdy ho na něj naposledy obsadili a přitom je to tak geniální spojení. A na Samuelovi L. Jacksonovi jsem také doufal v Pavla Rímského. Škoda, že nevyšli, oba umí skvěle hláškovat. Ale dám dabingu šanci. Za Pyška rozhodně palec nahoru a zbytek vypadá taky zajímavě. Například Helenu Dvořákovu si tady rád poslechnu.
origamirek

Re: Zabiják & bodyguard / The Hitman's Bodyguard

Příspěvekod petkazuza » 23 lis 2017 11:47

Tragický.. Proč Juřička? Doufal jsem v Rímského nebo Hrušku. Obsazení to pohřbilo a mám obavy, že překlad to ještě dorazí.
petkazuza

Zpět na Dabované novinky - DVD