Vražda v Orient Expresu (2018)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Vražda v Orient Expresu (2018)

Příspěvek od filip »

Murder on the Orient Express
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Vladislav Beneš - Kenneth Branagh (Hercule Poirot), Václav Rašilov - Tom Bateman (Bouc), Saša Rašilov - Johnny Depp (Ratchett), Ilona Svobodová - Michelle Pfeiffer (Paní Hubbardová), Petr Gelnar - Leslie Odom Jr. (Doktor Arbuthnot), Anna Brousková - Daisy Ridley (Mary Debenhamová), Miroslava Součková - Penélope Cruz (Pilar Estravadosová), Martin Sobotka - Josh Gad (Hector MacQueen), Jan Vlasák - Derek Jacobi (Edward Masterman), Ivo Hrbáč - Marwan Kenzari (Pierre), Miroslav Etzler - Willem Dafoe (Gerhard Hardman), Hana Talpová - Judi Dench (Princezna Dragomirovová), Hana Ševčíková - Olivia Colman (Hildegarde Schmidtová), Jan Battěk, Ladislav Cigánek, Matěj Havelka, Radek Hoppe, Bohuslav Kalva, Martin Kubačák, Jiří Ployhar, Radka Stupková, Jan Szymik, Martina Šťastná, Petr Pospíchal

Překlad: Dita Šafaříková
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Výsledný mix: Deluxe Media
Režie: Petr Pospíchal
Pro 20th Century Fox vyrobilo Barrandov Studio - 2017
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1554
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od fabec122 »

Ale jo, proč ne, Vladislav Beneš tohle dá úplně v klidu, oba Rašilovové taky super. Ostatní známi herci taky mají své dabéry, tady taky nevidim problém. Jedině snad Miroslava Součková je trochu podivný výběr, ale zas na těch pár vět se dá přežít. Aby náhodou nevznikli pochyby o režisérovi, tak nesmí chybět Anna Brousková a mnou navrhovaný a ostatními zavrhovaný Petr Gelnar :D
Celkově ale myslim, že tohle by snad mohl být i nejlepší dabing, co letos na Barrandově vytvořili
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od Eminem007 »

koukám, že se pan Pospíchal vyspal do růžova, no, musím říct že tohle vypadá hodně ale hodně hezky, velké nadšení, už se na to těším :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od Budy »

Ve spojení Etzler - Dafoe jsem už ani nedoufal. :-:
18.05.2008 – 07.05.2015
elbrambo2812

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od elbrambo2812 »

To je vážně pecka! Pane Pospíchal, opět se vracíte do formy. :D :-: :-:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od Ištván87 »

Tak to teda čučím. Pan Pospíchal se zase jednou pochlapil. Za Sašu Rašilova, Ilonu Svobodovou, Miroslava Etzlera a Hanu Talpovou :-: :-: :-: :-:
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od oberon »

Skoro to vypadá, jako kdyby někdo z Barrandova sledoval konverzaci u zdejšího návrhu :) . Výsledek vypadá hodně dobře, za všechny spjatosti jsem strašně rád (i když u pár herců byly moje preference jinde, tak mi tohle stejně vykouzlilo úsměv na tváři :) ). Petr Gelnar to snad nakonec nějak slušně uhraje, jeho schopnosti jsou více než dobré. Upřímně když se tu vtipkovalo o A. Brouskové na D. Ridley tak jedna z mých prvních myšlenek byla, že by na ní ale zas tak marná být nemusela, takže s ní taky nemám problém. Snad jediný o koho mám trochu strach je Hraběnka Andrenyiová, na kterou mi v tom zbytku obsazení nikdo vyloženě trefnej nezbejvá. Ale suma sumárům je to fakt milý překvapení, navíc je pan Pospíchal dost schopnej režisér, takže se těším až budu moct slyšet výsledek...
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od Eminem007 »

budu první, kdo může hodnodit výsledek filmu - jelikož jsem film viděl už po druhé: po prvé jsem ho viděl v originále a teď s dabingem, musím říct, to jak to hrál sám režisér Branagh - tak pan Beneš byl naprosto perfektní a přesný, a ti z vás kteří se těší na tohle spojení S. Rašilov - J. Depp, tak, v tomto případě si ho nějak moc neužijete.
I. Svobodová na M. Pfeiffer - co na tohle říct: jen to že byla opět vynikající jako vždy.
V. Rašilov, P. Gelnar, A. Brousková, J. Vlasák, H. Talpová, Sobotka i Etzler - byly vynikající.
co se týče Mirky Součkové na P. Cruz - tak sem s ní neměl žádnej problém, perfektně mi tam seděla, dobrá náhrada za paní Černou. takže P.S. - skvělej film a skvělej dabing ze skvělými herckými výkony.

děkuju, tvůrcům za skvělý zážitek :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od Joe Black »

Tak jsem po originále v kině viděl i dabovanou verzi a jsem nadšen. Není tam nic, co bych tomuhle dabingu mohl vytknout. Jedině to shrnout, že stejně jako je to hvězdně obsazené herecky, tak i hvězdně obsazené dabingově. Povedené, skvělé! :-: Vladislav Beneš zněl vlastně dost podobně jako pan Meduna na Suchetovi, takže i tohle byla skvělá kombinace...
Tip-Tap
Příspěvky: 21
Registrován: 24 led 2013 10:09

Re: Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express

Příspěvek od Tip-Tap »

Viděl jsem na HBO a narozdíl od mnohých zde jsem vydržel dabing asi 20 minut a pak přepnul na originál. Film je nudně prázdný sám o sobě, ale Vladislav Beneš jako Kenneth Branagh? Hlasově absolutně neodpovídá a podle mého jde vyloženě proti naturelu Poirota. Budu se těšit na setkání v podobě Richarda Gerea, ale tohle je palec dolů...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“