Sněhulák / The Snowman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Sněhulák / The Snowman

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří Dvořák - Michael Fassbender (Harry Hole), Martina Šťastná - Rebecca Ferguson (Katrine Brattová), Ivo Hrbáč - David Dencik (Idar Vetlesen), Jan Battěk - Michael Yates (Oleg Fauke-Gosev), Vladislav Beneš - J.K. Simmons (Arve Støp), Ladislav Cigánek - Adrian Dunbar (Frederik Aasen), Petr Pospíchal - Ronan Vibert (Gunnar Hagen), Petra Hobzová - Sofia Helin (Sarah), Irena Hrubá - Jamie Clayton, Anne Reid (Edda, paní Bendiksenová), Martina Kechnerová - Genevieve O'Reilly (Birte Beckerová), Rudolf Kubík - Toby Jones (Gunnar Hagen), Daniel Margolius - Jakob Oftebro (Magnus Skarre), Josef Pejchal - Jonas Karlsson (Mathias Lund-Helgesen), Jiří Ployhar - James D'Arcy (Filip Becker), Klára Sochorová - Charlotte Gainsbourg (Rakel Faukeová), Jan Szymik - Peter Dalle (Jonas), Charlotte Ella Gottová - Jeté Laurence (Josephine Beckerová), Martin Zahálka - Val Kilmer (Gert Rafto), Matěj Havelka - Leonard Samuelsson Heinemann (kluk)

Překlad: Petr Finkous
Zvuk: Petr Posolda
Dialogy a Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio a.s. 2017
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhulák / The Snowman

Příspěvek od KOMZA »

Jiří Dvořák? Tedy, to jsem vážně nečekala! :-: A docela mě mrzí, že nevidím Jitku Moučkovou na Rebecce Ferguson ani na Sofii Helin - tam tedy obzvlášť... Jiří Dvořák mě ovšem vážně potěšil, zbytek úplně nevím, jak bude fungovat, film jsem neviděla, tak jsem o to víc zvědavá! :)
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Sněhulák / The Snowman

Příspěvek od sud »

Film jsem viděl v kině a obsazení vypadá alespoň papírově hodně dobře. Jiří Dvořák je určitě výborná volba, Martina Šťastná určitě bude taky v pohodě. Sofia Helin je na obrazovce asi tak pět minut a řekne pár vět, tudíž absence Jitky Moučkové ani moc nevadí. Trochu jsem na rozpacích jak bude fungovat Josef Pejchal na Mathiase, ale nechám se překvapit.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Odpovědět

Zpět na „Filmy“