Máš ji! / Tag

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Máš ji! / Tag

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 17 říj 2018 08:49, celkem upraveno 4 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Máš ji! / Tag

Příspěvek od KOMZA »

Tak tohle vypadá naprosto skvěle! P. Gelnar a T. Chudobová, F. Jančík, J. Páleníčková, J. Moučková, F. Švarc... Ale hlavně M. Libert! Nádhera, tady dabing rozhodně nevynechám! :-:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Máš ji! / Tag

Příspěvek od filip »

ZHODNOCENÍ:
Někdy se stává, že se dá přednost dvorním dabérům i v rolích ke kterým vůbec nesedí. Tady se tak naštěstí neděje. Všichni chlapi mají ke svým charakterům charakteristické hlasy. Petr Gelnar - chlápek s duší dítěte, Filip Jančík - chytráček v kvádru, Filip Švarc - felák s jointem, Radovan Vaculík - trouba a Marek Libert - namachrovanej frajírek.
Stejně tak musím pochválit ženské protějšky, které sedí také naprosto přesně.
Toto je dle mého názoru přesně ten typ dabingu, který můžete poslouchat jako rozhlasovou hru a postavy vám při tom nebudou splývat. Ještě, že tu máme tak skvělé žebříčky s dvorními dabéry. A samozřejmě dobré režijní vedení pana Koutného.
Rád bych hodnotil i překlad, ale jelikož jsem neviděl orginál, tak mi hodnotit nepřísluší. Ale myslím, že je určitě povedený. U filmu jsem se pobavil. Viděl jsem super oddechový film, s dabingem který mě nerušil ale těšil, tudíž jsem si opravdu mohl u filmu oddechnout.
VERDIKT: 10/10
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“