Mamma Mia! Here We Go Again

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9148
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Mamma Mia!

DABING: DVD

V českém znění: Anna Suchánková - Lily James (mladá Donna), Jitka Ježková - Amanda Seyfried (Sophie), Jaroslava Kretschmerová - Christine Baranski (Tanya), Dana Syslová - Julie Walters (Rosie), Martina Kechnerová - Jessica Keenan Wynn (mladá Tanya), Lucie Kušnírová - Alexa Davies (mladá Rosie), Michal Jagelka - Dominic Cooper (Sky), Vladislav Beneš - Pierce Brosnan (Sam), Ladislav Cigánek - Stellan Skarsgård (Bill / Kurt), Tomáš Juřička / Jiří Ptáčník - Colin Firth (Harry), Jan Battěk - Jeremy Irvine (mladý Sam), Pavel Dytrt - Josh Dylan (mladý Bill), Vojtěch Hájek - Hugh Skinner (mladý Harry), Milena Steinmasslová - Cher (Ruby Sheridanová), Antonín Navrátil - Andy Garcia (Fernando), Regina Řandová - Maria Vacratsis (Sofia), Martina Šťastná - Naoko Mori (Yumiko), Kateřina Petrová - Celia Imrie (Chancellorová), Svatopluk Schuller - Gerard Monaco (Alexio), Jan Szymik - Omid Djalili (celník), Pavel Vondra - Panos Mouzourakis (Lazaros), Šárka Vondrová - Anastasia Hille (Dr. Horvathová), Jiří Ptáčník (titulky)

Překlad: Petr Finkous
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Luděk Polifka
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Pro Bontonfilm vyrobilo Barrandov Studio - 2018
Naposledy upravil(a) filip dne 12 říj 2018 16:02, celkem upraveno 1 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od lichometnik »

Líbí se mi, že vyšli některé zdejší návrhy. Ovšem tleskám za Jarku Kretschmerovou! :-: Tušil jsem, že paní Stašová nevyjde, takže takhle je to moc fajn. :-:
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od fabec122 »

Jagelka :shock: , tak to čumim, stejně tak ale i na Juřičku a Cigánka :roll: :roll:, tady jediná omluva, že se to dělalo teď v létě, a dabéři z prvního dílu byli někde na dovolené, aspoň je mohli prohodit, Cigánek je na FIrthovi skoro nejlepší
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od therak »

Tak papírově se zdá tento dabing dobře obsazený, obzvláště Jagelka po dlouhé době potěší na scéně. Na druhou stranu to vypadá, že tvůrci brali tento projekt jako primární a filmy Mrakodrap a Siberia, které se zde objevily zároveň, se s ním jen svezly, protože většina dabérů je tam "zrecyklovaná". Proti tomu bych nic neměl, ale oni jsou obsazeni i na hlavní role. Potom to vypadá tak, že se tvůrci ani neobtěžovali obsadit někoho spjatého a prostě sáhli po tom, koho zrovna měli po ruce. Pak to vypadá tak nějak genericky.
jadv
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2018 23:20

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od jadv »

Juřička na Colina Firthe???? :shock: Opravdu by mě nenapadlo, že ho někdy uslyším dabovat právě tohoto šarmantního herce. To že se dělají dabingy dohromady a divácky méně zajímavé filmy jsou pak odfláknuté po stránce obsazení je však poměrně známá věc.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od Joe Black »

Něco z toho vypadá zajímavě. Jsem rád za ty, kdo byli dodrženi a ti, kdo ne, tak teprve uvidíme, nesoudil bych jen papírově... Film ale miluju, za poslední dobu jeden z nejlepších, co jsem viděl. Doufám, že ho dabing neshodí... :-:
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od Džejňulka »

No, tak jako Tomáš Juřička na Firtha? Ach, to bolí! Vždyť on má v originále takový roztomilý hlas. To mě hned přešla chuť se na to podívat taky někdy v češtině, i když teda mám radost, že dodrželi Ježkovou, Jagelku a spol. + Anna Suchánková mi připadá taky supr
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od Joe Black »

Jedna věc mě ale asi mást bude a to, že ve filmu dabuje Ladislav Cigánek a není to Colin Firth, kde je dokonce na 3. místě v žebříčku. A hlavně s Billem mají právě scény společné, to bude ještě zajímavý... :-/
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od lichometnik »

:shock: :shock: Colin Firth má dva dabéry! Krom pana Juřičky ho v průběhu filmu dabuje ještě někdo... toho dotyčného podle hlasu neznám, ovšem je to značně rušivé...
jardad
Příspěvky: 10
Registrován: 02 dub 2017 19:58

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od jardad »

Rovněž prosím, aby se zde ke Colinu Firthovi připsal jako druhý dabér Jiří Ptáčník. Tomáš Juřička ho dabuje v jeho první scéně, kde mluví, další tří mluvící záběry dabuje Jiří Ptáčník a poslední dva zas Tomáš Juřička. :shock: Opravdu nechápu, že režisér není schopen uhlídat, aby všechny záběry jednoho herce namluvil jeden dabér, zde samozřejmě raději Jiří Ptáčník než Tomáš Juřička. Je to ukázka čistého amatérismu, se kterým jsem se v takovém rozsahu v dabingu zahraničních velkofilmů v poslední době opravdu nesetkal. /Samozřejmě, že např. u dabingu seriálu Einstein se tyto obměny dabérů u jednotlivých herců vyskytují skutečně požehnaně./
Odpovědět

Zpět na „Filmy“