Mission: Impossible - Fallout

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Mission: Impossible - Fallout

Příspěvekod filip » 27 srp 2018 19:32

Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Mission: Impossible - Fallout

Příspěvekod jackb » 27 srp 2018 20:27

Jsem rád, že se povedlo všechny dodržet, ale jako Cavill to je tak hroznej úlet naprosto to celý obsazení kazí. Když opomenu, že se Saic na Cavilla nehodí ani z rychlíku, tak by rozhodně neměli znít Hunt a Walker jako vrstevníci - Walker by měl znít mladší. No chtěl jsem dabingu dát šanci, ale tohle fakt nedám - beru ještě jednu hlavní postavu (u Cruise to bude o osobních preferencích), ale aby zabili i tu druhou, tak to už fakt nedávám :( . Zase mi to příjde jako obsazení, u kterýho se nepřemýšlelo - Cavill drsňák a protože Vondra už roli má, tak tam šoupnu toho druhého, kterýho cpou všude :roll: . Zatím letos u všech filmů, na které jsem se těšil zůstanu u originálu - pro mě osobně fakt smutná bilance :(.

Edit. A nejsmutnější je, že už se to nepředabuje a tohle bude jediný dabing :( .
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod dentisto » 01 zář 2018 12:29

Zas jsem zklamaný :cry: do poslední chvíle jsem doufal, že by mohl vyjít Bubník..
dentisto

Příspěvekod Eminem007 » 24 lis 2018 22:28

Takže před malou chvíli, jsem se dokoukal na film, a aspoň za mě byl dabing naprosto vynikající a skvělé herecké výkony. Co se týče Jakuba Saice, tak ten nebyl úplně z mé strany tak špatný, jak to vypadá, dokonce se i snažil, ale i tak to na mém názorů nemění nic, že měli dostat příležitost právě, pánové jako: Martin Preiss nebo Filip Blažek myslím si, že kdyby aspoň jeden z nich dostal šanci, tak by to rozhodně mě neurazilo.
I ostatní byly v pohodě. Za mě 8/10.
Eminem007

Zpět na Dabované novinky - DVD