Bohemian Rhapsody

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, nebo krátce po vydání

Bohemian Rhapsody

Příspěvekod filip » 12 lis 2018 20:16

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Rami Malek (Freddie Mercury), Martina Šťastná - Lucy Boynton (Mary), Marek Holý - Gwilym Lee (Brian), Vojtěch Hájek - Ben Hardy (Roger), Filip Jančík - Joseph Mazzello (John), Vilém Udatný - Aidan Gillen (Reid), Ladislav Cigánek - Tom Hollander (Beach), Pavel Vondra - Mike Myers (Ray), Jan Battěk - Jack Roth (Tim), Vanda Chaloupková - Priya Blackburn (Kashmira), Petra Hobzová - Rosy Benjamin (Dominique), Ivo Hrbáč - Allen Leech (Prenter), Kateřina Petrová - Jess Radomska (Cheryl), Martin Hruška - Dickie Beau (Everett), Hana Ševčíková - Katherine Newman (Veronica), Kristina Jelínková - Michelle Duncan (Shelley), Lucie Kušnírová - Leila Crerar (Chrissie), Regina Řandová - Meneka Das (Jer), Jiří Ptáčník - Ace Bhatti (Bomi), Radovan Vaculík - Aaron McCusker (Hutton), Petr Neskusil, Pavel Dytrt, Petr Gelnar, Martin Kubačák, Petr Pospíchal, Kristýna Valová

Překlad: Petr Finkous
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Natočilo Barrandov Studio a.s. 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Bohemian Rhapsody

Příspěvekod KOMZA » 12 lis 2018 20:25

No, já bych to tam uprostřed trochu posunula, bylo by asi lepší, kdyby L. Cigánek daboval Gillena a P. Vondra zase Hollandera... :-? Nicméně na O. Brzobohatého se hodně těším, to by mohla být pecka! Film jsem zatím neviděla, takže to je zatím asi tak vše, co k tomu mohu dodat, jsem ovšem zvědavá na výsledek! :)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod jackb » 13 lis 2018 16:23

Tak hlavní role se mi hodně líbí (v kině jsem si nebyl jistý, jestli by byl Jan Maxián úplně vhodný), ale pak mě do očí zase praští všudepřítomná dvojice Vondra-Holý a vím, že zůstanu u originálu.
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod Budy » 14 lis 2018 10:11

Ač mě film poměrně dost zklamal, musím říct, že je nenadabovatelný. Herci skvěle vystihli mluvu členů kapely (zvláště "Brian May" a "John Deacon"), takže s českými hlasy to nebude mít kouzlo jako originál.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Zpět na Dabované novinky - DVD