Halloween / Halloween (2018)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Halloween / Halloween (2018)

Příspěvek od James55 »

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Halloween / Halloween (2018)

Příspěvek od jackb »

Může mi někdo vysvětlit, ve kterém vesmíru zní Kateřina Lojdová a Anna Brousková jako matka s dcerou? Všimnul jsem si, že Petr Pospíchal má tendence mladý herečky z nějakého důvodu zbytečně postaršovat staršími hlasy, ale tady to působí hrozně idiotsky - o to víc, když všechny její kamarády pak dabují věkově odpovídající hlasy. Ta role není natolik náročná aby jí nezvládla věkově odpovídající dabérka.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Halloween / Halloween (2018)

Příspěvek od ReDabér »

Dabing hezký, pestře obsazený. Když jsem si odmyslel, o kolik je paní Brousková starší než její herečka, nerušilo to a docela se na ni i hodila. Má stále dívčí hlásek, když netlačí na pilu ;) Překvapilo mě, jak sympaticky a profesionálně zní V. Chaloupková :-: :-: :-: Doufám, že ji budeme slýchávat v dabinzích časteji. M. Havelka zní strašně roztomile :-: :D Naopak druhý dětský dabér (M. Marek) zněl dost amatérsky :/

Zbyšek Horák - Omar J. Dorsey (šerif Barker), Bohuslav Kalva - Brien Gregorie (Lumpyho otec), Michael Marek - Vince Mattis (Lumpy), Eva Miláčková - Diva Tyler (paní ukazující reportérům hrob), Klára Sochorová - P.J. Soles (učitelka).
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Halloween / Halloween (2018)

Příspěvek od Pan X »

Dabing se mi taktéž líbil, u paní Brouskové, i když by se na roli, našli vhodnější volby. Předvedla velice dobrý výkon a jako celek, se mi to líbilo, takže za mě 8/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“