Tim Allen

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Tim Allen

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Otakar Brousek ml. (Divočáci, Vánoce naruby)
2. Vladislav Beneš (Bláznivá svoboda, Chundelatý pes - HBO, "Poslední chlap")
3. Jiří Prager (Jak jsem se stal psem - DVD, Santa Claus 2, Santa Claus 3: Úniková klauzule, Velký průšvih - VHS/Prima, Vidláci, Z džungle do džungle - Prima, Zoom: Akademie pro superhrdiny - DVD/Nova)

Jaromír Meduna (Červený pás)
Jiří Štěpnička (Galaxy Quest - ČT)
Ladislav Cigánek (Galaxy Quest - Filmbox)
Pavel Soukup (Kdo je Cletis Tout?)
Pavel Šrom (Galaxy Quest - VHS)
Petr Burian (Z džungle do džungle - Film+)
Václav Postránecký (Joe Někdo, "Kutil Tim" - 1.série - 4x24, Santa Claus, Z džungle do džungle - kino)
Zdeněk Mahdal (Galaxy Quest - SkyShowtime, "Kutil Tim" - 4x25 - 8.série, Šest žen Henryho Lefaye)
Zdeněk Maryška ('Santa Clausovi')

Jiné:
Ludvík Král ("Hollywoodské hvězdy") [Dokumentární seriál]
Lukáš Jurek (Příběh Pixaru)
[daber]Pavel Soukup[/daber] (Toy Story: Příběh hraček) [Animovaný film]
[daber]Zbyšek Pantůček[/daber] (Havajské prázdniny, Krátké příběhy hraček: Hračičky, Partysaurus rex, Toy Story: Prehistorický příběh hraček, Toy Story: Strašidelný příběh hraček, Toy Story 2: Příběh hraček, Toy Story 3: Příběh hraček, Toy Story 4: Příběh hraček, Toy Story 3) [Animované filmy, PC hra]
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 08 dub 2023 10:51, celkem upraveno 22 x.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Tim Allen

Příspěvek od Brocc »

bloom píše:Jinak u Z džungle do džungle pozor, jsou dva dabingy, ten původní pro kino daboval Václav Postránecký, ale na Primě šel tak před dvěma lety nový dabing s Jiřím Pragerem (který v tom prvním daboval Martina Shorta).
Jinak do kompletního seznamu filmů, co daboval Václav Postránecký, patří i film Joe Někdo.
jj, ten druhý jsem neviděl, ale ten první byl výbornej, mám ho ještě na VHS když ho kdysi dávala ČT1, pan Postránecký i pan Prager tam byli výborní a skvěle je doplnil Petr Oliva, který daboval D. O. Stierse, jeho ruskej přízvuk byl supr....
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Tim Allen

Příspěvek od Sen »

bloom píše:Jinak do kompletního seznamu filmů, co daboval Václav Postránecký, patří i film Joe Někdo.
To byl po roce 2000 ojedinělý výskyt Václava Postráneckého v soukromém studiu, tuším v Budíkově. Když jsem uslyšel jeho hlas, nevěřil jsem svému sluchu.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tim Allen

Příspěvek od DAN K. »

Jinak ve vetsine ostatnich filmu ho mluvil jiri prager santa klaus 3, velky prusvih, chundelaty pes, vidlaci, akorat do filmu Kdo je cletis taut nejaky sileny reziser, docasne v komatu, jinak si to neumim vysvetlit, obsadil soukupa
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tim Allen

Příspěvek od DAN K. »

Aha, no me uz prekvapil ten ceskej nazev, kterej mi nebyl povedomej, tedka koukam na csfd a neni tam datum vydani na dvd, takze ono to asi nejspis nidky nevyslo a ten dabing jste tim padem nemoh nikdo videt. ono to bylo v dobe kdy zanikala ceska divize warner home video a ty jejich filmy z casti prevzal magicbox a z casti jina spolecnost a tohle se asi v tom nekde ztratilo a vubec to nevyslo, delali jsme to v AW studiu v rezii jirky kodese, tak to je v tom pripade jedno, to tam nedavejte, kdyz ten dabing asi uz nikdy nikdo neuslysi, to me teda mrzi, ze takhle prisla prace v nivec. navic s benesem to asi muselo bejt dost hrozny...:( doufam ze aspon ten santa klaus 3 vydanej byl s nasim dabingem s pragrem...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Tim Allen

Příspěvek od Budy »

Ale já to tam nechám.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tim Allen

Příspěvek od bloom »

Šest žen Henryho Lefaye- To by sis skutečně rval vlasy vzteky, protože to je pro mě nejhorší dabing za hodně dlouho dobu, na který je krátká i tvorba pánů Žáčka a Švédy.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Tim Allen

Příspěvek od kubik-dulik »

Budy píše:Vladislavu Benešovi doplněn seriál Poslední chlap alias Last Man Standing.
Podle mě to není nejlepší volba... ale dá se na to dívat.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Tim Allen

Příspěvek od Budy »

Ano, není to úplně nejhorší.
18.05.2008 – 07.05.2015
vita
Příspěvky: 8
Registrován: 04 pro 2012 22:29

Re: Tim Allen

Příspěvek od vita »

Hlavně ty první díly Last man standing jsem viděl několikrát a Vladislav Beneš (kterého mám jako dabéra moc rád!) mi na Tima vůbec nesedí :-)
Odpovědět

Zpět na „A“