Rowan Atkinson

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Rowan Atkinson

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Jiří Prager ("Černá zmije" [Nova i DVD], Čtyři svatby a jeden pohřeb [VHS], Instantní smích [TV Barrandov], Johnny English, Johnny English se vrací, Milionový závod, Nikdy neříkej nikdy [Nova], Přesný jako smrt [TV Barrandov], Univerzální uklízečka, Všecno je možné, miláčku, Žhavé výsřely 2)
2. Jiří Lábus (Čarodějky [Nova], Čtyři svatby a jeden pohřeb [Nova], Prázdniny pana Beana [Prima], Scooby-Doo, "Tenká modrá linie")
3. Petr Rychlý (Bestián: Kupředu, zpátky jen krok [ČT], "Děsivé dějiny", Instantní smích [ČT], Rowan Atkinson živě [ČT])

Jiří Zavřel (Čarodějky [VHS])
Karel Heřmánek (Maigret klade past [Prima], Maigret a drahoušek z Montmartru [Prima], Maigret a noc na křižovatce [Prima], Maigret a případ mrtvého muže [Prima])
Ladislav Cigánek (Nikdy neříkej nikdy [VHS)
Miroslav Saic (Bean: Největší filmová katastrofa, Prázdniny pana Beana [DVD])
Václav Knop (Johnny English znovu zasahuje)
Tomáš Racek (Láska nebeská)

Jiné:
Jiří Prager ("Mr. Bean") [animovaný seriál]
Stanislav Fišer (Lví král) [animovaný film]
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od bloom »

Samozřejmě, Jiří Prager ho daboval ve více filmech, přesto si myslím, že režiséři by se měli zkusit nejprve pokusit o Jiřího Lábuse, který ho také dabuje výborně a není tolik slyšet (ovšem jeho obsazení je dost nereálné).
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od James55 »

Jiří Prager ho ještě daboval ve filmu Miliónový závod. Podle mně je dvorní spíš on, než Jiří Lábus a taky mi k němu lépe pasuje
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od bloom »

Mně teda pasuje víc Lábus, ale myslím si, že se nemusíš bát, že by ho nedaboval Jiří Prager, Lábus už je teď bohužel slyšet jen v animácích.
U Atkinsona taky záleží dost na roli, třeba Jiřího Pragera si nedovedu představit v Tenké modré linii, Lábuse zas moc ne v Milionovém závodě a do Instantního smíchu zase nejlíp padnul Petr Rychlý. ;)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od Budy »

Jiří Lábus se mi líbil ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb, tam byl vážně dobrý, ale třeba ve Scooby-Doo, tam se mi nelíbil. Vypadalo to, jako by nestíhal.
18.05.2008 – 07.05.2015
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od DAN K. »

Me prijde ze prager ho dela mnohem lip a hlavne ho delal ve vice vecech a mel by byt na prvnim miste. V Nikdy nerikej nikdy ho napr mluvi Ladislav ciganek a v televizni verzi mozna i prager, ten ho mluvil jeste ve zhavych vystrelech 2
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od Joe Black »

S Jiřím Pragerem na 1. místo musím souhlasit. Výborný např. v Univerzální uklízečce.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od bloom »

Dobrá, tak jsem dal na první místo oba. ;)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od Džejňulka »

Prager a Lábus na 1.místě se mi líbí, Petra Rychlého jsem neslyšela, tak nesoudím, ale myslím, že na třetí místo by se mohl dát Miroslav Saic, už kvůli tomu, že Mr. Bean je Atkinsonovou velikou rolí.
Navíc Miroslav Saic se mi taky líbil. :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Rowan Atkinson

Příspěvek od Budy »

Když to tak poslouchám, chtělo by to anketu.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „A“