Omid Abtahi
Moderátor: ReDabér
Omid Abtahi
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Aleš Zbořil ("JAG")
Daniel Margolius ("24. hodin"[4.série])
David Voráček (Hoši z Abu Ghraib)
Filip Švarc ("V utajení"[2005])
Ivan Jiřík ("Námořní vyšetřovací služba"[7.série])
Ivo Hrbáč (Castle na zabití", "Poslední základna")
Ivo Novák ("Černá listina", "Ve službách CIA")
Jakub Wehrenberg ("Tam někde")
Jan Maxián (Argo, "Kriminálka Las Vegas", "Satan přichází")
Jan Meduna ("Mandalorian"[1.- 2.série])
Jan Škvor ("Soudkyně Amy", "Živí mrtví: Počátek konce")
Jiří Ployhar ("Námořní vyšetřovací služba L.A."- AXN)
Karel Heřmánek ml. ("Mandalorian"[3.série])
Ladislav Cigánek ("Nikita")
Libor Bouček ("V utajení"[2010])
Ludvík Král ("Dobrá manželka"- Universal Channel, "Mentalista")
Marek Holý ("Posel ztracených duší"[3×01+3×14])
Marek Libert ("Eli Stone", "Sběratelé kostí")
Martin Kubačák ("24.hodin"- 7.série, "Paní ministryně")
Martin Sobotka ("Vzpomínka na budoucnost"- AXN)
Michal Holán ("Jednotka zvláštního určení")
Oldřich Hajlich ("Revoluce")
Pavel Tesař (Úkryt)
Pavel Vondra ("Hawaii 5-0")
Petr Burian ("Námořní vyšetřovací služba"[6.série], Záhady Pittsburghu)
Petr Gelnar ("Záblesk budoucnosti"[1×05] - Prima, "Ve jménu vlasti" - [1×06])
Petr Lněnička ("Hranice nemožného", "Událost")
Radek Hoppe (Hunger Games: Síla vzdoru 2. část, "Legenda")
Radovan Vaculík (Hlava nehlava)
Roman Hájek ("Volejte Saulovi")
Svatopluk Schuller ("Námořní vyšetřovací služba L.A."- Prima), "Záblesk budoucnosti"[1×11] - Prima)
Tomáš Karger ("Transplantační jednotka"- Universal Channel)
Vojtěch Hájek ("Chirurgové","Posel ztracených duší"[3×11])
Jiné:
David Voráček ("Kung Fu Panda: Dračí rytíř ")
Ivo Novák ("Mezi námi medvědy")
Jiří Köhler ("Star Wars: Klonové války" - 3.série)
Jiří Prager (Vesmírní opičáci)
Libor Terš ("Griffinovi" - 11.série)
Pavel Vondra ("Archer")
Petr Lněnička ("Kačeří příběhy" [2×08]
Petr Neskusil ("Rychle a zběsile: Závodníci v utajení")
Radek Škvor ("Griffinovi" - 10.série)
Vojtěch Hájek ("Love, Death & Robots")
Zbyšek Horák ("Měsíční dívka a ďábelský dinosaurus")
Naposledy upravil(a) ethan77 dne 10 úno 2024 10:37, celkem upraveno 17 x.
Re: Omid Abtahi
Jan Maxián ("Satan přichází")
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Michal Jagelka, Pavel Vondra, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Re: Omid Abtahi
Martin Kubačák ("Paní ministryně")
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Michal Jagelka, Pavel Vondra, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická