Blake Bashoff
Moderátor: ReDabér
Blake Bashoff
Info: IMDB | ČSFD | FDB
1. Jiří Ployhar ("Ztraceni" - AXN 3.série)
2. Daniel Margolius ("Ztraceni" - AXN 4.série)
3. Radek Hoppe ("Ztraceni" - Nova 4.série)
Jakub Saic ("Chirurgové")
Jan Maxián ("Soudkyně Amy" 3.série)
Jan Škvor ("Námořní vyšetřovací služba")
Hynek Votoček (Novodobí Robinsoni)
Martin Sobotka ("Ztraceni" - Nova 3x01)
Michal Jagelka ("Beze stopy")
Pavel Vondrák ("Vražedná čísla")
Petros Alexandridis ("Čarodějky", "Soudkyně Amy" 3x19)
Radek Škvor ("Soudkyně Amy" 4.série)
Radovan Vaculík ("Ztraceni" - Nova 3.série)
Tomáš Materna ("Soudkyně Amy" 2.série)
Poslední anketa skončila: - 5.3. 2014 -
Naposledy upravil(a) takezo dne 01 črc 2019 21:21, celkem upraveno 14 x.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Re: Blake Bashoff
Jiří Ployhar ("Ztraceni" - AXN 3.série)
Daniel Margolius ve čtvrté.
Daniel Margolius ve čtvrté.
Re: Blake Bashoff
Přidán Michal Jagelka
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Re: Blake Bashoff
Jan Maxián ("Soudkyně Amy" - 3x14, 3x15)
Petros Alexandridis ("Soudkyně Amy" - 3x19, 3x23)
Radek Škvor ("Soudkyně Amy" - 4.série)
Tomáš Materna ("Soudkyně Amy" - 2.série)
Petros Alexandridis ("Soudkyně Amy" - 3x19, 3x23)
Radek Škvor ("Soudkyně Amy" - 4.série)
Tomáš Materna ("Soudkyně Amy" - 2.série)
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Michal Jagelka, Pavel Vondra, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Re: Blake Bashoff
Petros Alexandridis ("Čarodějky")
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Michal Jagelka, Pavel Vondra, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická