David Boreanaz

Moderátor: ReDabér

David Boreanaz

Příspěvekod oberon » 06 črc 2009 22:19

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Jan Šťastný ("Buffy, přemožitelka upírů" - 2. a 3. série - Nova, Valentine)
2. Martin Stránský (Duch spisovatele, "Sběratelé kostí")
3. Martin Sláma ("Angel"; "Buffy, přemožitelka upírů" - Prima)

Aleš Zbořil ("Buffy, přemožitelka upírů" - 1. série - Nova)
Bohdan Tůma ("Buffy, přemožitelka upírů" - 4. až 7. série - Nova, "Ženatý se závazky")
Pavel Vondra (Ach ty holky, Chodím s Lucy)
Tomáš Juřička (Vrána 4 - Pekelný kněz)
Zdeněk Mahdal (Policajt na odpis)

Animované:
Libor Hruška (Liga spravedlivých: Nová hranice)
Obrázek
oberon

Re: David Boreanaz

Příspěvekod Markus » 06 črc 2009 22:24

Na žádost Jamese vytvářím anketu, tak hlasujte! :)
Obrázek
Markus

Příspěvekod Joe Black » 07 črc 2009 09:19

Já preferuji jednoznačně Martina Stránského ze Sběratelů kostí. To je taky fajn seriál...
Joe Black

Příspěvekod Markus » 09 črc 2009 23:14

Tedy ač u Jonathana Frakese naprosto chápu, proč vítězí Jiří Plachý (v koutku duše jsem tomu možná i trošičku rád), tak tady mě vítězení Martina Stránského vážně mrzí. Nemůžu si pomoct, ale mně prostě přijde, že z Boreanaze dělá hrozného, ale hrozného mrzouta. Jan Šťastný z něj IMHO dělá sympaťáka a tohle se mi u Stránského ztrácí. Ale chápu, že na Buffy tady asi moc lidí nekoukalo a tak tuto kombinace neznalo, tudíž na ní nemohou být zvyklí. :) Jen jsem chtěl říct, jak to cítím já... ;)
Obrázek
Markus

Příspěvekod Joe Black » 10 črc 2009 00:05

Markus píše:Tedy ač u Jonathana Frakese naprosto chápu, proč vítězí Jiří Plachý (v koutku duše jsem tomu možná i trošičku rád), tak tady mě vítězení Martina Stránského vážně mrzí. Nemůžu si pomoct, ale mně prostě přijde, že z Boreanaze dělá hrozného, ale hrozného mrzouta. Jan Šťastný z něj IMHO dělá sympaťáka a tohle se mi u Stránského ztrácí. Ale chápu, že na Buffy tady asi moc lidí nekoukalo a tak tuto kombinace neznalo, tudíž na ní nemohou být zvyklí. :) Jen jsem chtěl říct, jak to cítím já... ;)

Tohle Markusi chápu. Ale pro mě je neuvěřitelně vtipný Martin Stránský, který podává bezva výkon ve Sběratelech kostí. (Stejně jako Kateřina Lojdová).
Joe Black

Příspěvekod DavePave » 12 srp 2009 13:56

Bohdan Tůma ho daboval i v epizodní roli v Ženatém se závazky
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Džejňulka » 28 srp 2009 18:00

Tak nad tímhle jsem fakticky dlouho přemýšlela, zvážila jsem i to, co už tu píšete, jako že Stránský- mrzout, Šťastný- sympaťák, ale nakonec mi z toho vyšel Stránský, protože už je David trochu starší a Jan Šťastný se k němu IMHO hodil spíš dřív - v Buffy a ve Valentine.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Petr Novak » 29 srp 2009 00:53

Proč v tom hlasování chybí Martin Sláma z Angela? I když riskuji, že budu zastřelen Markusem, myslím že na něj byl nejlepší. Martin Stránský se na něj nehodil ale vůbec, to byl prostě omyl a Jan Šťastný je na něj trochu moc starý. Bohdan Tůma… no to raději ponechám bez komentáře a Aleše Zbořila z první série Buffy už si tolik nepamuju abych mohl objektivně hodnotit.
Petr Novak

Příspěvekod Markus » 29 srp 2009 00:57

Proč ty máš ustavičně pocit, že tě zde na fóru bude někdo kamenovat, střílet či něco obdobného? :lol: Martin Sláma tam nebyl, protože když jsem zakládal anketu, tak jsem si to po sobě nezkontroloval. Když jsem to po 14 dnech zpozoroval, tak už jsem to tak nechal, páč si nikdo nestěžoval. Restartovat anketu kvůli jednomu hlasu nebudu, ale pokud je ještě někdo pro Martina Slámu a cítí se dotčen jeho absencí v anketě, tak ať se ozve a něco vykoumáme...

A btw. je Šťastný starší o 4 roky než David, to není vůbec nic...
Obrázek
Markus

Příspěvekod Petr Novak » 29 srp 2009 01:35

Šťastný je starší o čtyři roky a tak se hodí na současného Davida Boreanaze. Už v Buffy byl ale podle mě tak trochu jako pěst na ucho a do Angela by se už dnes nehodil vůbec. Ale ve Sběratelech kostí by ho dal IMHO lépe než Martin Stránský, to zas jo ;)

P.S. Proč mám strach že mě tu bude někdo kamenovat? No, asi proto, co jsem si zažil za svou kritiku Pavla Soukupa jako Piccarda :-?
Petr Novak

Další

Zpět na B