David Boreanaz

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

David Boreanaz

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Jan Šťastný ("Buffy, přemožitelka upírů" - Nova, 2. a 3. série; Valentine)
2. Martin Stránský (Duch spisovatele, "Sběratelé kostí")
3. Martin Sláma ("Angel"; "Buffy, přemožitelka upírů" - Prima)

Aleš Zbořil ("Buffy, přemožitelka upírů" - Nova, 1. série)
Bohdan Tůma ("Buffy, přemožitelka upírů" - Nova, 4.-7. série; "Ženatý se závazky")
Filip Švarc ("Tým SEAL" - 5.-6. série)
Igor Bareš ("Tým SEAL" - 1.-4. série)
Ladislav Cigánek ("Griffinovi")
Pavel Vondra (Ach ty holky!, Chodím s Lucy)
Tomáš Juřička (Vrána 4: Pekelný kněz)
Zdeněk Mahdal (Policajt na odpis)

Jiné:
Bohdan Tůma ("Americký táta") [animovaný]
Libor Hruška (Liga spravedlivých: Nová hranice) [animovaný]

Poslední anketa skončena: 14. 4. 2011.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Joe Black »

Já preferuji jednoznačně Martina Stránského ze Sběratelů kostí. To je taky fajn seriál...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Joe Black »

Markus píše:Tedy ač u Jonathana Frakese naprosto chápu, proč vítězí Jiří Plachý (v koutku duše jsem tomu možná i trošičku rád), tak tady mě vítězení Martina Stránského vážně mrzí. Nemůžu si pomoct, ale mně prostě přijde, že z Boreanaze dělá hrozného, ale hrozného mrzouta. Jan Šťastný z něj IMHO dělá sympaťáka a tohle se mi u Stránského ztrácí. Ale chápu, že na Buffy tady asi moc lidí nekoukalo a tak tuto kombinace neznalo, tudíž na ní nemohou být zvyklí. :) Jen jsem chtěl říct, jak to cítím já... ;)
Tohle Markusi chápu. Ale pro mě je neuvěřitelně vtipný Martin Stránský, který podává bezva výkon ve Sběratelech kostí. (Stejně jako Kateřina Lojdová).
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Džejňulka »

Tak nad tímhle jsem fakticky dlouho přemýšlela, zvážila jsem i to, co už tu píšete, jako že Stránský- mrzout, Šťastný- sympaťák, ale nakonec mi z toho vyšel Stránský, protože už je David trochu starší a Jan Šťastný se k němu IMHO hodil spíš dřív - v Buffy a ve Valentine.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Petr Novak »

Proč v tom hlasování chybí Martin Sláma z Angela? I když riskuji, že budu zastřelen Markusem, myslím že na něj byl nejlepší. Martin Stránský se na něj nehodil ale vůbec, to byl prostě omyl a Jan Šťastný je na něj trochu moc starý. Bohdan Tůma… no to raději ponechám bez komentáře a Aleše Zbořila z první série Buffy už si tolik nepamuju abych mohl objektivně hodnotit.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Petr Novak »

Šťastný je starší o čtyři roky a tak se hodí na současného Davida Boreanaze. Už v Buffy byl ale podle mě tak trochu jako pěst na ucho a do Angela by se už dnes nehodil vůbec. Ale ve Sběratelech kostí by ho dal IMHO lépe než Martin Stránský, to zas jo ;)

P.S. Proč mám strach že mě tu bude někdo kamenovat? No, asi proto, co jsem si zažil za svou kritiku Pavla Soukupa jako Piccarda :-?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Joe Black »

No já se musím zastat Martina Stránského, mého oblíbence ve všech směrech. Myslím si, že se na Davida ve Sběratelích kostí hodil a že dokázal vystihnout jeho komickou polohu. Jako s ostatními dabéry ani tak problém nemám, ale já když ho vidím, tak slyším Stránského. ;-)
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: David Boreanaz

Příspěvek od DavePave »

A do třetice doplním ještě Martina Stránského ve filmu Duše spisovatele. Z těch Davidových filmů nám chybí snad už jen Mx Fix It a Zdánlivě snadné, ty se mi nepodařilo sehnat
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: David Boreanaz

Příspěvek od Markus »

Anketa ukončena, první Jan Šťastný a druhý Martin Stránský. Jestli nikdo nebude protestovat, tak jsem na třetí místo umístil Martina Slámu z Angela, přeci jen je to velká role...
Obrázek
petr
Příspěvky: 21
Registrován: 02 lis 2010 15:41
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 19.1.2011 zabanován z důvodu opakovaného odmítání komunikace s moderátory a nevěrohodných informací v profilech herců <<

Re: David Boreanaz

Příspěvek od petr »

david borenanaz
kněmu se hodí martin sláma nevim proč by měl být až na 3 místu jáho mám rád hlasuju pro něj :? :?
Odpovědět

Zpět na „B“