Cate Blanchett

Moderátor: ReDabér

Cate Blanchett

Příspěvekod Sen » 28 črc 2009 22:53

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Simona Postlerová (Babel, Beze mě: Šest tváří Boba Dylana, Berlínské spiknutí, Hanna, Hobit: Neočekávaná cesta, Hobit: Šmakova dračí poušť, Jasmíniny slzy, Královna Alžběta: Zlatý věk [dabing DVD], Pán prstenů: Dvě věže, Pán prstenů: Návrat krále, Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Robin Hood, Talentovaný pan Ripley [dabing Universal Channel], Veronica Guerin, Zápisky o skandálu [dabing DVD i Prima], Život pod vodou)
2. Petra Jindrová (Královna Alžběta, Královna Alžběta: Zlatý věk [dabing ČT], Muž, který plakal, Památkáři, Téměř dokonalý zločin, Ztracené)
3. Kateřina Lojdová (Indiana Jones a Království křišťálové lebky)

Dana Černá (Letec)
Dana Sedláková (Bláznivá runway)
Hana Krtičková (Ideální manžel)
Ivana Andrlová (Malá ryba)
Jitka Ježková (Příběhy ztracených duší [dabing Cinemax])
Kateřina Březinová (Charlotte Grey)
Lenka Filipová-Kudelová (Ostrovní zprávy)
Martina Hudečková (Banditi)
Nela Boudová (Cesta do ráje)
Radka Přibyslavská (Jednotka příliš rychlého nasazení)
Tereza Grygarová (Nebe)
Zuzana Schulzová (Talentovaný pan Ripley [dabing VHS])
Zuzana Slavíková (Popelka)

Jiné
Nikola Votočková (Ponyo z útesu nad mořem) [animovaný]
Simona Postlerová (Jak vycvičit draka, Jak vycvičit draka 2) [animované]
Zuzana Skalická (Popelka) [trailer]
Sen

Re: Cate Blanchett

Příspěvekod ReDabér » 29 črc 2009 10:41

Před nedávnem dávali Bláznivou Runway na Nově a Cate tam dabovala Dana Sedláková.
ReDabér

Příspěvekod James55 » 29 črc 2009 10:49

Postlerová ještě Život pod vodou, Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Beze mě: Šest tváří Boba Dylana
James55

Příspěvekod ReDabér » 29 črc 2009 11:32

James55 píše:Postlerová ještě Život pod vodou, Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Beze mě: Šest tváří Boba Dylana

Já bych tam ponechal ty tři tečky, těch filmů je přece jenom hodně-třeba ještě Královna Alžběta: Zlatý věk.
ReDabér

Příspěvekod Brocc » 29 črc 2009 11:39

ReDabér píše:
James55 píše:Postlerová ještě Život pod vodou, Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Beze mě: Šest tváří Boba Dylana

Já bych tam ponechal ty tři tečky, těch filmů je přece jenom hodně-třeba ještě Královna Alžběta: Zlatý věk.

mno já jsem zase zastáncem toho, aby se to dělalo kompletní, abych třeba věděl, kterému filmu se mám vyhnout kvůli špatné kombinaci... :D nee, jen myslím, že by to mohlo být vypsáno vše, jako u dabérů...
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Sen » 29 črc 2009 12:37

ReDabér píše:Před nedávnem dávali Bláznivou Runway na Nově a Cate tam dabovala Dana Sedláková.

Asi to tak bude. Z toho filmu jsem před časem viděl pouze krátkou část a nepříliš známý hlas Dany Sedlákové mi vzdáleně připomínal hlas Kateřiny Lojdové. Sám jsem si nebyl jist, je-li má identifikace správná.

Mně přijde zbytečné vytvářet v profilech kompletní seznamy filmů, úplně stačí několik příkladů. Osobně sleduji filmy kvůli filmům samotným, nikoliv kvůli dabingu, takže špatná kombinace mě neodradí (pouze si o jejím pachateli pomyslím své :) ). Pokud zde ale převládne opačný názor, nebudu s tím mít problém.
Sen

Příspěvekod James55 » 29 črc 2009 12:57

Deadpool píše:mno já jsem zase zastáncem toho, aby se to dělalo kompletní, abych třeba věděl, kterému filmu se mám vyhnout kvůli špatné kombinaci... :D nee, jen myslím, že by to mohlo být vypsáno vše, jako u dabérů...

jj s tím taky souhlasím :)
James55

Příspěvekod Markus » 29 črc 2009 13:00

Také bych tam psal všechno. Jednou je to informační databáze a je určitě fajn vidět, kde všude se tato kombinace objevila... Tři tečky mohou znamenat jen jeden další film, ale také deset dalších... IMHO :)
Obrázek
Markus

Příspěvekod michal » 29 črc 2009 17:32

Simona Postlerová - Babel
michal

Příspěvekod James55 » 30 srp 2009 15:51

Radka Přibyslavská (Jednotka příliš rychlého nasazení)
James55

Další

Zpět na B