Robert Carlyle

Moderátor: ReDabér

Robert Carlyle

Příspěvekod oberon » 10 črc 2009 13:26

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Zdeněk Podhůrský ("Hvězdná brána: Hluboký vesmír", Pláž, Škola tance a šarmu, Trainspotting)
2. Libor Hruška (24 hodin: Vykoupení; Do naha; Eragon; Žer, nebo umři - Prima; Není nad Jimmyho - Filmbox)
3. Jiří Dvořák ("Bylo, nebylo", Formula 51)

Aleš Jarý (Stůj, ten mobil není tvůj)
Aleš Procházka (Potopa - Prima)
Antonín Navrátil (28 týdnů poté)
Ivan Jiřík (Poslední nepřítel; Vím, že víš)
Jan Vondráček (Spiknutí střelného prachu)
Jiří Prager (Hitler: Vzestup zla - ČT)
Jiří Racek ("Taggart")
Ladislav Cigánek (Není nad Jimmyho - ČT)
Libor Terš (Hitler: Vzestup zla - Filmbox, Na konci všech válek)
Marek Libert (Tenkrát v Midlands)
Martin Velda (Plunkett & Macleane)
Martin Stránský (Obchod s bílým masem)
Michal Jagelka (Potopa)
Otakar Brousek ml. (Potopa - HBO)
Pavel Rímský (Jeden svět nestačí)
Pavel Vondra (Andělin popel)
Petr Štěpán (Potopa - JOJ)
Roman Hájek (Parta, Turnaj zabijáků)
Vladimír Čech (Dravci - VHS)
Obrázek
oberon

Re: Robert Carlyle

Příspěvekod Markus » 10 črc 2009 13:29

Myslím, že ho Libor Hruška daboval i v primáckém dabingu hororu Dravci či chcete-li Žer nebo umři, ale naprosto jistý si tím nejsem, tak to tam raději nepíšu... Až přihodíte další dabéry, udělám anketu...

P.S. Pro fanoušky seriálů Hvězdná brána, tato fotka je jedna z prvních k již třetímu seriálu Stargate... :)
P.P.S. Jestli to vyhraje Libor Hruška, jako že asi ano, tak máme problém, páč by asi nedělalo dobrotu, kdyby tuhle postavu ve Hvězdné bráně daboval "Rodney McKay"... :-?
Obrázek
Markus

Příspěvekod jackb » 10 črc 2009 13:31

Libor Terš - Na konci všech válek

Jinak jsem zvědavý koho na tohoto herce obsadí v SGU
jackb

Příspěvekod Markus » 10 črc 2009 13:33

Jj, také jsem zvědavý. V tomhle bych klidně nechal volnou ruku panu Štěpánovi, páč i v SGA IMHO dokázal, že dokáže vyhmátnout ty pravé typy dabérů... :) Ze současných dabérů Carlyla mám nejraději právě Libora Hrušku, ale jak jsem řekl, to by nedělalo dobrotu...
Obrázek
Markus

Příspěvekod jackb » 10 črc 2009 13:41

Markus píše:Jj, také jsem zvědavý. V tomhle bych klidně nechal volnou ruku panu Štěpánovi, páč i v SGA IMHO dokázal, že dokáže vyhmátnout ty pravé typy dabérů... :) Ze současných dabérů Carlyla mám nejraději právě Libora Hrušku, ale jak jsem řekl, to by nedělalo dobrotu...

Taky doufám, že SGU dostane na starosti pan Štěpán, protože jak klasickou Hvězdnou bránu tak Atlantidu obsadil naprosto perfektně. Jinak já mám nejradši A. Návrátila ( a né proto, že v bráně vudec nedaboval :) )
jackb

Příspěvekod jackb » 10 črc 2009 14:54

Pavel Vondra - Andělin popel
jackb

Příspěvekod Sen » 10 črc 2009 15:41

V dabingu HBO pro Záplavu Otakar Brousek ml..

Mně žádná z Hvězdných bran nezajímá, takže s hlasem pro Libora Hrušku v anketě nebudu mít žádný problém :) .
Sen

Příspěvekod Markus » 10 črc 2009 15:47

Ano, nedej bože, aby tě ten pokleslý žánr sci-fi zajímal... ;) Jinak jen pro informaci, já s Liborem Hruškou také žádný problém nemám a klidně mu svůj hlas dám... zase nejsem padlý na hlavu, abych kvůli případnému budoucímu dabingu seriálu nedal hlas tomu dabérovi, o kterém si myslím, že tomuto či jakémukoliv jinému herci, sedí nejlépe...
Obrázek
Markus

Příspěvekod Sen » 10 črc 2009 16:23

Náhodou já proti sci-fi nic nemám, pouze nejsem zaměřen čistě na tento žánr. Jedním z mých nejoblíbenějších seriálů jsou Krajní meze a velmi se mi líbil třeba také film Kontakt. Kdysi jsem na ČT pravidelně sledoval ST Novou generaci i Voyager. Je ale pravda, že velkou oblibu všech těch Hvězdných bran či třeba Hvězdných válek nechápu. Ty mne vůbec nezaujaly.
Sen

Příspěvekod Markus » 10 črc 2009 16:31

Tak v první řadě bude ten nový seriál Hvězdné brány naprosto odlišný od předchozích dvou. Mělo by to být v první řadě drama o lidech (ala Lost) a až pak typická brána, takže je možné, že tě zaujmout může... ;) James nechápal Star Wars stejně jako ty a i když jsem z něj fandu se světelným mečem pod polštářem neudělal, tak uznal, že to není žádná blbost. :) Někdy stačí se podívat od začátku do konce a nebýt předpojatý. Tím neříkám, že je to tvůj případ, mluvím jen ze své zkušenosti s přáteli a známými.

P.S. Já také nejsem zaměřen jen čistě na sci-fi, ale že ho preferuji už asi není tajemstvím. :D Mám rád prostě filmy a seriály, ve kterých můžu opustit každodenní problémy a vrhnout se do úplně nového světa plného dobrodružství a fantazie. A je zvláštní, že čím jsem starší, tím víc se na sci-fi zaměřuji, čekal jsem, že to bude naopak... :-? :lol:
Obrázek
Markus

Další

Zpět na C