Robert Carlyle

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Robert Carlyle

Příspěvek od takezo »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

1. Zdeněk Podhůrský ("Hvězdná brána: Hluboký vesmír", Pláž, Škola tance a šarmu, Trainspotting, 'Válka světů')
2. Libor Hruška (24 hodin: Vykoupení, Do naha, Eragon, Žer, nebo umři - Prima, Není nad Jimmyho - Filmbox)
3. Jiří Dvořák ("Bylo, nebylo", Formula 51 - DVD)

Aleš Jarý (Stůj, ten mobil není tvůj)
Aleš Procházka (Potopa - Prima)
Antonín Navrátil (28 týdnů poté, Yesterday)
Ivan Jiřík (Poslední nepřítel, Vím, že víš)
Jan Vondráček (Spiknutí střelného prachu)
Jiří Prager (Hitler: Vzestup zla - ČT)
Jiří Racek ("Taggart")
Ladislav Cigánek (Není nad Jimmyho - ČT, Turnaj zabijáků - Prima)
Libor Terš (Hitler: Vzestup zla - Filmbox, Na konci všech válek, Turnaj zabijáků - Prima)
Marek Libert (Tenkrát v Midlands)
Martin Velda (Plunkett & Macleane)
Martin Stránský (Obchod s bílým masem)
Michal Jagelka (Potopa)
Otakar Brousek ml. (Potopa - HBO)
Pavel Rímský (Jeden svět nestačí)
Pavel Šrom (T2 Trainspotting)
Pavel Vondra (Andělin popel)
Petr Štěpán (Potopa - JOJ)
Roman Hájek (Parta, Turnaj zabijáků - DVD)
Vladimír Čech (Dravci - VHS)
Zdeněk Mahdal (Formula 51 - AMC)

Jiné:
Ludvík Král (Eragon) [PC hra]
Marek Libert ("Hollywoodské hvězdy") [Dokumentární seriál]

Poslední anketa skončila: - 24.3.2013 -
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 31 říj 2017 17:34, celkem upraveno 1 x.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od Markus »

Tak v první řadě bude ten nový seriál Hvězdné brány naprosto odlišný od předchozích dvou. Mělo by to být v první řadě drama o lidech (ala Lost) a až pak typická brána, takže je možné, že tě zaujmout může... ;) James nechápal Star Wars stejně jako ty a i když jsem z něj fandu se světelným mečem pod polštářem neudělal, tak uznal, že to není žádná blbost. :) Někdy stačí se podívat od začátku do konce a nebýt předpojatý. Tím neříkám, že je to tvůj případ, mluvím jen ze své zkušenosti s přáteli a známými.

P.S. Já také nejsem zaměřen jen čistě na sci-fi, ale že ho preferuji už asi není tajemstvím. :D Mám rád prostě filmy a seriály, ve kterých můžu opustit každodenní problémy a vrhnout se do úplně nového světa plného dobrodružství a fantazie. A je zvláštní, že čím jsem starší, tím víc se na sci-fi zaměřuji, čekal jsem, že to bude naopak... :-? :lol:
Obrázek
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od Sen »

Markus píše:Tak v první řadě bude ten nový seriál Hvězdné brány naprosto odlišný od předchozích dvou. Mělo by to být v první řadě drama o lidech (ala Lost) a až pak typická brána, takže je možné, že tě zaujmout může... ;)
Je to určitě pravděpodobnější než u předchozích Hvězdných bran :) . Jinak ačkoliv tu asi budu vypadat jako úplný exot, musím se přiznat, že tou současnou vlnou úspěšných seriálů z USA jsem téměř nezasažen. Třeba zrovna Ztracené jsem vydržel sledovat jenom asi tři epizody, pak mě ten seriál přestal bavit. Čestnou výjimkou je Dr. House, u něhož jsem zatím viděl všechny u nás uvedené díly.
Markus píše:James nechápal Star Wars stejně jako ty a i když jsem z něj fandu se světelným mečem pod polštářem neudělal, tak uznal, že to není žádná blbost. :) Někdy stačí se podívat od začátku do konce a nebýt předpojatý. Tím neříkám, že je to tvůj případ, mluvím jen ze své zkušenosti s přáteli a známými.
Mě Hvězdné války nezaujaly už 90. letech, kdy jsem sci-fi oproti jiným žánrům opravdu preferoval. Tehdy mi přišlo, že toho "vědeckého" příliš neobsahují, že je to docela obyčejná pohádka, která se čistě náhodou odehrává v nějaké vzdálené galaxii ;) . Nevěřím, že bych na ně v současností měl jiný názor.
Markus píše:P.S. A je zvláštní, že čím jsem starší, tím víc se na sci-fi zaměřuji, čekal jsem, že to bude naopak... :-? :lol:
Tak u mě je to asi skoro naopak. S postupem času jsem sice na sci-fi nezanevřel, ale naučil jsem se sledovat a oceňovat i filmy dalších žánrů, nepovedlo se mi to snad pouze u "tupých" akčních filmů typu Komando, krvavých hororů typu Texaský masakr MP a válečných filmů typu Příliš vzdálený most. Také pozoruji, že mě postupem času stále méně zajímají velké hollywoodské blockbustery typu Transformers a stále více třeba současné americké nezávislé či evropské filmy. Také mě baví "objevovat" kvalitní starší filmy, třeba zrovna Nebožtíky přející lásce, jejichž dabing jsem včera doplňoval.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od Markus »

No myslím, že už začínáme být "mírně" off-topic a ostatním uživatelům je asi ukradený náš vztah k filmové tvorbě. :lol: Jen dodám, že na filmech se asi neshodneme ještě víc, než na podstatě dvorních dabérů. ;) Nezávislou a klubovou tvorbu ze srdce nesnáším, současnou vlnu amerických seriálů jako Lost či Hrdinové miluju a komerční filmy ještě víc. :) Klidně mě označ za kulturního burana, možná jím jsem, ale já se chci u TV prostě bavit, nic víc... A i když se ti zdá Star Wars jako pohádka pro děti, tak s přáteli dokážeme mluvit o podstatě dobra a zla ve Hvězdných válkách hodiny, ale jsme asi holt "zvláštní sorta lidí", kterou těžko někdy pochopíš... :ugeek:
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od DAN K. »

podhursky ho daboval i v dalsich dvou filmech plaz a skola tance a sarmu., ma stejne filmu jako hruska , mela by byt spis anketa i o prvni misto, respektive by proste herci meli byt uvadeni v poradi podle toho kolik filmu nadabovali a ne podle ankety, chapal bych smysl kdyby hlasovalo aspon 100 lidi. ale kdyz jich hlasuje 7 nebo 15 (a je to logicky, kdo ma cas prolejzat kazdej z tech 200 profilu nebo kolik jich tu je), tak mi prijdou vsechny ankety napristo scestne, kor kdyz se podle jejich vysledku pak jeste nekam doporucuje obsazeni, muzou napachat spoustu skody, ale to jsem tu asi uplne OT.
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od farb »

Pro mne osobně je číslo jedna pan Libor Hruška. A klidně bych ho obsadil i do Stargate. Tahle Stargate je od těch předešlých dost odlišná, a
opravdu pochybuju, že se v ní McKay ( kterého Hruška daboval) objeví. A i kdyby přece, tak to určitě bude jen malá epizodní role. Takže ve výsledku snesu na McKaye třeba Zahalku ( nebo kohokoli jinýho), než aby dělal Carlyla někdo jinej než Hruška. No možná ještě toho Dvořáka bych snesl, ale nikoho jinýho. Doufám, že si tohle nějáká odpovědná osoba přečte než začne obsazovat.
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od farb »

Zdeněk Hruška je dobrej dabér, ale k dabování Carlyla se nehodí. Alespoň si ho nedokážu představit, jelikož ho nikdy nedaboval. Prostě Libor Hruška nebo Dvořák.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od Markus »

Jelikož se Zdeněk Podhůrský ve Hvězdné bráně hodně snažil a podle mě by si zasloužil druhé nebo první místo, rozhodl jsem se pro novou anketu... Můžete hlasovat, máte dvě možnosti...
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od Markus »

Anketa skončila, na prvním místě Zdeněk Podhůrský, na druhém Libor Hruška a na třetím Jiří Dvořák...
Obrázek
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Robert Carlyle

Příspěvek od Jack_6428 »

Uměl bych si na Robertovi představit i Karla Rodena :-?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „C“