Miley Cyrus

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Miley Cyrus

Příspěvek od ReDabér »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Pavlína Kostková Dytrtová ("Černé zrcadlo", "Hannah Montana", Hannah Montana, Kočka - Filmbox/Prima, LOL - Nova, Panenky na útěku, Poslední píseň, "Sladký život na moři", Strážci Galaxie Vol. 2)
2. Lucie Vondráčková (LOL - DVD)
3. Hana Kusnjerová ("Dva a půl chlapa")

Julie Alexandridisová (Velká ryba)
Nikola Votočková (Sex ve městě 2)
Terezie Taberyová ("Sladký život Zacka a Codyho")

Jiné:
Klára Sochorová (Justin Bieber: Nekdy neříkej nikdy) (dokument)
Klára Vodenková ("Náhradníci") [animovaný]
Pavlína Kostková Dytrtová (Bolt - pes pro každý případ, Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů) [animovaný, dokument]

Poslední anketa skončena: 26. 5. 2021.
Naposledy upravil(a) tomas.kucera11 dne 31 pro 2014 13:49, celkem upraveno 20 x.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 800
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od starpep »

Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od matthew.17 »

Tak tento dabing absolútne nechápem. Lucka Vondráčková na Miley? Eva Spoustová na Demi Moore? K. Velebová na slečnu Greene? Kto to režíroval? Tak som dúfal, že sa bude konať Pavlína Dytrtová ale vidím, že tu mame dalšieho experimentátora :D
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od Sen »

matthew.17 píše:Eva Spoustová na Demi Moore?
Jelikož Eva Spoustová je v příslušném žebříčku na 2. postu a už ji dříve (alespoň) 3x dabovala, až takový experiment to v tomto případě není ;).
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od matthew.17 »

Hej ja viem, to bol zlý príklad ale napr. Ashley je Korolovou dabovaná výborne a po Last song som myslel, že v príprade Miley u Pavlíny ostane... No uvidíme, film už mám a dnes si ho pozriem. A inak poprosím doplniť do Jiných, v kreslenom seriály Náhradníci hovorila za Miley Klára Vondeková :)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od matthew.17 »

Môžem požiadať o anketu 2. a 3. miesto? :) Inak aj keď to bola zmena, Lucka Vondráčková bola skvelá.
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od James55 »

Mně se L. Vondráčková moc nelíbila, takže bych bral anketu...
Uživatelský avatar
Pavlína KD
Příspěvky: 3
Registrován: 09 říj 2012 11:12

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od Pavlína KD »

matthew.17 píše:Tak tento dabing absolútne nechápem. Lucka Vondráčková na Miley? Eva Spoustová na Demi Moore? K. Velebová na slečnu Greene? Kto to režíroval? Tak som dúfal, že sa bude konať Pavlína Dytrtová ale vidím, že tu mame dalšieho experimentátora :D
Přesně tak!!! Já to taky nechápu, režisér to smazáno! Jsem totálně naštvaná a zklamaná! Režíroval to Balcárek :( Moc vás zdravím, Pavlína Kostková Dytrtová
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od Pan X »

Vy jste na Miley Cyrus nejlepší Pavlíno ;) U této herečky u mě budete vždycky na prvním místě a určitě si to nemyslím jenom já :) ;)

edit: PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVĚK SE NECITUJE :!:
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Miley Cyrus

Příspěvek od matthew.17 »

Ja nechcem zapŕdať, no nechápem ľudí ktorí hlasujú na druhé miesto za Tereziu T. Už pri Kristen Stewart mi bolo čudné, že na jej chraplák ľudia volili jemnučký hlas slečny Taberyovej ale keďže som nevidel žiaden film s týmto spojením, predpokladal som, že je to preto, že ju výborne nadabovala. Ale na Miley? Veď tá má ešte "vychlastanejší" hlas, než Kristen a naozaj si neviem predstaviť, že by som Tereziino lalalákanie na Miley počul ešte raz. (samozrejme nevravím, že by bola zlou dablérkou, tu ide čisto o to spojenie) Tu je malá ukázka. 20:30 http://www.youtube.com/watch?v=LpsUFwjvosk
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Odpovědět

Zpět na „C“