Gérard Depardieu

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Gérard Depardieu

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Jiří Štěpnička (Asterix a Obelix, Asterix a Obelix: Mise Kleopatra, Až na konec světa [Prima], Bellamy [HBO], Bogus, Bomba pro Greenwich, Časy se mění, D'artagnanova dcera [Nova], Děti z Timpelbachu [HBO], Diamant 13, Drž hubu!, Edith Piaf, Fantom Paříže, Inspektor Popleta [TV Barrandov], Karbon [Alza], Kondomedie, La Machine, Mezi cizinci [HBO], Muž, který se směje, Muž se železnou maskou, Pí a jeho život, Pobuda, Poslední prázdniny, Poslední služba, Příliš krásná [TV Barrandov], San Antonio, Střílejte na Francouze, Šťastnou cestu, Trouba k pohledání [HBO], Únosce, Válka policajtů, Vatel, Volba zbraní [ČT], Volpone [HBO], Žena od vedle [ČST i Cinemax])
2. Miroslav Donutil (Balzac [ČT], Bimboland [ČT], "Bídníci", Bratrstvo ticha, Cyrano z Bergeracu [ČT], Danton, Herci, "Hrabě Monte Christo", Jak moc mě miluješ?, Jean od Floretty [ČT], Jiný Dumas [ČT], Návrat Martina Guerra [ČT], Paříži, miluji Tě, Píseň pro tebe, Plukovník Chabert [ČT], Poslední metro [ČT], Povolání: Učitel [ČT], Profesionální manželka [DVD i ČT], "Prokletí králové", Psi [ČT], Rasputin [ČT], Uranus [ČT], Všechna jitra světa [ČT], XXL [ČT], Znamení andělů-Miserere [ČT])
3. Pavel Soukup (1492: Dobytí ráje [VHS i HBO], Aladinova zbrusu nová dobrodružství [Prima], Babylon A.D., Blanche - královna zbojníků [VHS i ČT], Coco [FilmBox], D'artagnanova dcera [Film+], Disco, Elisa, Fotbalová vášeň [HBO], Germinal [Prima], Husar na střeše, Hvězdy na zemi, Kopyto [VHS i ČT], Inspektor Popleta [Prima i DVD], Jak sbalit super kost, Jedna nebo dvě ženy [ČT], Komerční kvalita [MGM], Loulou [VHS], Má odpoledne s Margueritte [AMC], Město duchů, "Napoleon", Nová Francie, Policie [VHS], Pouhá formalita, Strážní andělé, Studený bufet, Uprchlíci, Zelená karta)

Alfred Strejček (Krysy z temnot)
Daniel Dítě (Karbon [JOJ], Šachový princ [JOJ], Táta nebo milenec)
Filip Čáp (Dva muži ve městě [Nova])
Jan Battěk (Stavisky [Prima])
Jan Kanyza ("Vyšetřovaní komisaře Maigreta")
Jan Šťastný (Camille Claudelová [TV Barrandov], Loulou [Nova])
Jan Vondráček (Policie [Nova])
Jaromír Meduna (Tartuffe, Veřejný nepřítel č.1)
Jaroslav Horák (CQ [VHS])
Jaroslav Kaňkovský (Dva muži ve městě [ČST])
Jiří Hromada (D'artagnanova dcera [Hallmark])
Marcel Vašinka (Měsíc v kanálu)
Marek Libert (Zabiják [Prima])
Matěj Hádek (Dva muži ve městě [DVD])
Miloš Vávra (Dina)
Miroslav Moravec (Otec a otec)
Ondřej Vetchý (Vincent, François, Paul a ti druzí... [ČT])
Ota Jirák (Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva, Asterix a Olympijské hry)
Pavel Kříž (Případ Dominici [Nova])
Pavel Šrom (Můj táta hrdina)
Petr Gelnar (Hurikán Rosy [MGM])
Petr Štěpán (Pevnost Saganne [ČT])
Stanislav Fišer (Nenávidím herce)
Viktor Preiss (Pravý břeh, levý břeh [ČST])
Vladimír Čech (102 dalmatinů)
Vladislav Beneš (Hurikán Rosy [Prima])
Zdeněk Junák (RRRrrrr!)
Zdeněk Mahdal (Koňská hlava, Pevnost Saganne [Nova])
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od Sen »

Raději bych na prvním místě viděl Miroslava Donutila. Nebylo by možné vytvořit anketu?

Ještě by si zasloužil zmínku Pavel Šrom za Mého tátu hrdinu. Ve francouzském vzoru tohoto filmu nazvaném Táta nebo milenec daboval tuším Daniel Dítě.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od Brocc »

k jeho dabérům se přidal Jaromír Meduna ve filmu Veřejný nepřítel č. 1 a myslím, že to nebylo vůbec špatné....
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od bloom »

Deadpool píše:k jeho dabérům se přidal Jaromír Meduna ve filmu Veřejný nepřítel č. 1 a myslím, že to nebylo vůbec špatné....
No já jsem si říkal, že k tomuhle spojení asi jednou dojde...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od Sen »

ReDabér píše:Jiří Štěpnička také v Přeludu.
V soupisu dabérů je tento film uveden pod názvem Bogus u Pavla Soukupa :-?. Že by další dabing?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od ReDabér »

Dal bych ruku do ohně, že to byl Jiří Štěpnička, ale když se podívám na Bogus u Whoopi Goldberg, tak tam je uvedená Jorga Kotrbová, kterou jsem v tom filmu slyšel, takže jsem na rozpacích :-?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od ReDabér »

Sen píše:Já jsem ten dabing s Jorgou Kotrbovou a Jiřím Štěpničkou také před časem slyšel. Ta otázka ohledně dalšího dabingu se týkala Pavla Soukupa.
Aha, no já si nebyl jistý tedy, jestli jsem si nesplet J. Štěpničku s P. Soukupem (což by byl mezi námi docela extríém :D ). Takže s tim Soukupem je další dabing.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od bloom »

ReDabér píše:
Sen píše:Já jsem ten dabing s Jorgou Kotrbovou a Jiřím Štěpničkou také před časem slyšel. Ta otázka ohledně dalšího dabingu se týkala Pavla Soukupa.
Aha, no já si nebyl jistý tedy, jestli jsem si nesplet J. Štěpničku s P. Soukupem (což by byl mezi námi docela extríém :D ). Takže s tim Soukupem je další dabing.
Není, je to moje chyba, film jsem viděl už před dlouhou dobou a tak jsem žil v domnění, že zde dabuje PS, protože jsem si myslel, že dabing ještě vznikl v době, kdy byl Pavel Soukup na GD obsazován nejčastěji. Ale dnes ráno, jsem si také uvědomil svojí chybu... :D
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od Michaela2 »

Tak GD je zrovna typ herce, na kterýho, si myslím, Pavel Soukup sedne dokonale ;) i když se mi líbil i Daniel Dítě.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Gérard Depardieu

Příspěvek od bloom »

Michaela2 píše:tak GD je zrovna typ herce, na kterýho, si myslím, Pavel Soukup sedne dokonale ;)
Sedí na něj, ale přijde mi, že s přibývající váhou GD stále méně. :) Hlavně si ho tedy nedokážu představit v komediích typu Drž hubu! nebo Kondomedie.
Michaela2 píše:i když se mi líbil i Daniel Dítě ...
palg píše:podle mě je zde anketa naprosto zbytečná.
S obojím souhlasím.
Odpovědět

Zpět na „D“