Emilie de Ravin

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Emilie de Ravin

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Sabina Laurinová (Únos Air Force One, "Ztraceni" - Nova)
2. Milada Vaňkátová ("Bylo, nebylo")
3. René Slováčková (Hory mají oči - Prima, Nora Roberts: V pravé poledne - Filmbox, Veřejní nepřátelé - DVD, "Ztraceni" - AXN)

Anežka Pohorská (Ďábelský Santa)
Jana Páleníčková (Zmizení)
Jitka Ježková (Carrie - ČT)
Jitka Moučková ("Kriminálka Miami", Veřejní nepřátelé - Prima)
Kateřina Velebová (Carrie - Cinemax)
Klára Jandová (Hory mají oči - DVD)
Kristina Jelínková (Utajená operace)
Lucie Vondráčková (Nezapomeň na mě)
Nikola Votočková (Láska a jiné trable, "Námořní vyšetřovací služba")
Tereza Bebarová (Nora Roberts: V pravé poledne - Prima)
Tereza Chudobová ("Pán šelem", "Roswell")
Terezie Taberyová (Carrie - MGM)

Poslední anketa skončila: - 19.9. 2019 -
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od Markus »

Tak já si myslím, že ankety jsou důležité, ale zase nemůžeme nebrat v potaz vývoj v branži. Tahle databáze není Bible, jen nástřel toho, jak to momentálně vidí uživatelé dabingfóra. Například Simon Baker. Kdyby jeho profil udělal někdo před Mentalistou, na prvním místě by dost možná byl Martin Sobotka. Pak přišel Mentalista, kde se paní režiséra rozhodla pro nového dabéra. Dle většiny na fóru vybrala skvěle a proto už trůní Jan Vondráček na prvním místě. A to je jen jeden z mnoha příkladů. Tudíž pokud tvůrce profilu či kdokoliv jiný usoudí, že nastal čas na změnu a ostatní uživatelé nebudou nic namítat, nevidím důvod proč pořadí v profilu nezměnit... Jak říkám, tohle není vytesáno do kamene...

Ještě co se týče otázky, jak to souvisí s počtem zářezů. To souvisí tak, že čím víckrát ten dabér toho herce dabuje, tím větší počet lidí je na tu kombinaci zvyklý a tím víc se to může (ale nemusí) zohlednit...
Obrázek
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od Sen »

Markus píše:Tak já si myslím, že ankety jsou důležité, ale zase nemůžeme nebrat v potaz vývoj v branži. Tahle databáze není Bible, jen nástřel toho, jak to momentálně vidí uživatelé dabingfóra. Například Simon Baker. Kdyby jeho profil udělal někdo před Mentalistou, na prvním místě by dost možná byl Martin Sobotka. Pak přišel Mentalista, kde se paní režiséra rozhodla pro nového dabéra. Dle většiny na fóru vybrala skvěle a proto už trůní Jan Vondráček na prvním místě. A to je jen jeden z mnoha příkladů. Tudíž pokud tvůrce profilu či kdokoliv jiný usoudí, že nastal čas na změnu a ostatní uživatelé nebudou nic namítat, nevidím důvod proč pořadí v profilu nezměnit... Jak říkám, tohle není vytesáno do kamene...

Ještě co se týče otázky, jak to souvisí s počtem zářezů. To souvisí tak, že čím víckrát ten dabér toho herce dabuje, tím větší počet lidí je na tu kombinaci zvyklý a tím víc se to může (ale nemusí) zohlednit...
Obecně souhlasím. Podobné případy bych ale raději řešil novou anketou než automatickou změnou pořadí. Takže i zde prosím o anketu.
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od Slipio »

Mě se Slováčková na Emilii vůbec nelíbí, ale co nadělám :)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od oberon »

Dle mého má Slováčková na Claire podle mě o dost starší hlas a taky víc pištivý.
Uživatelský avatar
radik92
Příspěvky: 246
Registrován: 18 kvě 2009 17:07
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od radik92 »

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od Michaela2 »

prosila bych o rozsřel mezi Slováčkovou a Laurinovou, mně se na Emilie Sabina vůbec nelíbí a nechtěla bych, aby ji dabovala ve Once upon a time :cry:

Tereza Chudobová ("Pán šelem")
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od oberon »

Tak to je prostě věčná otázka osobního vkusu :) Mně se na ní zase vůbec nelíbí René Slováčková a do Once Upon a Time bych si mnohem víc přál právě Sabinu Laurinovou (Slováčkovou bych když už radějí slyšel ve 2.sérii na Cassidy Freeman)...
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od Slipio »

Mě se taky nelíbí paní Slováčková na Emilii. Sabina Laurinová mi vyhovuje více.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Emilie de Ravin

Příspěvek od James55 »

Anketa vytvořena.
Odpovědět

Zpět na „D“