Christine Elise

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14316
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Christine Elise

Příspěvek od Mark LS »

Apolena Veldová (Maturiťák)
Daria Hrubá ("JAG")
Ivana Milbachová (Rodinné záležitosti, "Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti" - Nova)
Pavlína Kostková Dytrtová (Bezbranná)
Radka Malá ("Odložené případy") :shock:
Zuzana Slavíková ("Castle na zabití")

U JM a Bodu varu chybí identifikace Nova, film u KV se jmenuje Silnice č. 30 a viděl jsem celou 6.sérii BH (v jiné sérii VŽ opravdu (naštěstí) nedabovala) a žádná vzpomínka na Emily v ní nebyla. :-?
Michaela2 píše:
Jitka Moučková (Místo zmizení) - ReDabér: 20.2.2011
A Místo zmizení je co za film? ČSFD ani FDB žádný film s tímto názvem neuvádí... :? Je možné reagovat, ReDabére :?: :?: :?:
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 04 čer 2018 20:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Christine Elise

Příspěvek od Michaela2 »

Tak teda na BH se kvůli ní dívat nebudu, dnes už by mě to vůbec nebavilo, nicméně musela ji dabovat, si to pamatuju, stála u skříňky a řekla jen kraťoučku větu, třeba to bude později :-?
A nebo mě zradila paměť, taky už se to stalo, ale ještě bych počkala, jak to bude v dalších sériích.

Jinak tahle herečka co dabérka, to úlet. Nově přidaná A.Veldová by mi k ní seděla. :-?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14316
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Christine Elise

Příspěvek od Mark LS »

No já aktuálně sleduju už finálovou 10.sérii BH a žádná vzpomínka na Emily tam doteď opravdu nebyla, tak nevím... Souhlasím, že se A. Veldová docela hodila, šílenost byla ale Radka Malá, myslel jsem, že špatně slyším, ale opravdu jí v Odložených případech dabovala ona. :roll:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Christine Elise

Příspěvek od Michaela2 »

Aha, já myslela, že máš před sebou ještě 4 série. V 10.sérii, tuším, Brandon už nehraje, tak nemá na Emily kdo vzpomínat a navíc Žilková dabuje jen v 6. A viděl jsi všechny díly z té 6.řady? Třeba ti jeden vzpomínající unikl. Občas bývaly takové shrnující díly, uváděla je Tori Spelling, ve kterých bylo shrnuto, co v předcházejících sériích prožili, ale nevím, zda byl zrovna i zrovna po 6.sérii.
Nechápu, jak jsem si tedy tu Žilkovou mohla vsugerovat, si pamatuji i ten pocit zděšení, když jsem ji slyšela - jedině že by se mi popletla s Schulzovou, zdá se mi to divné, ale zřejmě to tak může být.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14316
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Christine Elise

Příspěvek od Mark LS »

Ano, viděl jsem celou 6.sérii a opravdu tam vzpomínka na Emily nebyla. Žilková dabovala jen 2 postavy, nejdřív advokátku v Rayově procesu (herečka Leilani Jones) a potom psychopatku Taru a potom už nikoho, tak sis jí možná vážně spletla s Schulzovou ve 3.sérii. :-?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14316
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Christine Elise

Příspěvek od Mark LS »

Mark LS píše:
Michaela2 píše:
Jitka Moučková (Místo zmizení) - ReDabér: 20.2.2011
A Místo zmizení je co za film? ČSFD ani FDB žádný film s tímto názvem neuvádí... :? Je možné reagovat, ReDabére :?: :?: :?:
Předem děkuji za vysvětlující reakci. Ať totiž hledám, jak hledám, tak v žádné databázi film Místo zmizení a ani případně film s podobným názvem, ve kterém by hrála Christine Elise totiž opravdu není. :-?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Christine Elise

Příspěvek od ReDabér »

Už se nemapatuji. před 7 lety jsem na nějaké stanici viděl film, ve kterém herečka promlouvala hlasem JMŠ, to je vše, co můžu napsat.
Odpovědět

Zpět na „E“